אודות הפסטיבל

עמותת דוקאביב נוסדה בשנת 1998 ומטרתה הינה קידום ופיתוח התרבות, האמנות ואיכות החיים בישראל בכלל וקידום הסרט הדוקומנטרי הישראלי בארץ ושיווקו בארץ ובעולם בפרט. העמותה מקיימת אחת לשנה את פסטיבל דוקאביב הבינלאומי בתל אביב, ואת הפסטיבלים דוקאביב גליל במעלות תרשיחא ודוקאביב נגב בירוחם.

לפניות בנושא יח"צ: מירה אן ביינרט, mira@mirabeinart.com

מידע נוסף על הפעילות השנתית שלנו — באתר העמותה »

חברי העמותה וידידים

דוקאביב – העמותה לקידום הסרט הדוקומנטרי

מיסודה של אילנה צור

חברי העמותה:
  • *רמי שלמור (יו"ר ועד מנהל)
  • ד"ר אנגל מיכאל
  • *אסתרון יואל
  • עו"ד בוגט עמירם
  • בוטל מיכל
  • *ביטון יהודה
  • בן צבי סלי
  • בן-שאול רותי
  • *עו"ד בן שחר אהרן
  • *ברנשטיין אריק
  • גילת איריס
  • גלעזר דורון
  • *גרבוז אלון
  • דאי גל
  • *ד"ר דובדבני שמוליק
  • דור גליה
  • לובצקי צבי
  • *ליטני פריזן תמר
  • וייס-ברקוביץ' רונית
  • *מאיר מיכאל
  • מגנט דליה
  • מוזר נילי
  • *מיתר צביה ג'וזיאן
  • מנור אירי (גבריאל)
  • מסטצ'קין דליה
  • מראני רחל
  • מרמרי חנוך
  • *נחמה נירה
  • *סלע שרה
  • פרי נאוה
  • פביאן מירי
  • פישביין עינת
  • פרופ' פקלמן דב
  • *צור אילנה
  • קורן דליה
  • קורן חגי
  • רבין אהוד
  • עו"ד רוברטס ריצ'רד
  • רוזנהיימר תמנע
  • שלומי יחיאל
  • שלומי יהודית
  • דר' שני הדסה
  • שביט שרון

*חברי ועד מנהל עמותת דוקאביב

עמותת דוקאביב מודה לכל הידידים על תמיכתם בפסטיבל:
  • סלע שרה ופרופ׳ מיכאל
  • אמיר לב ארי יעל ואריה
  • גוטסמן יואב
  • אנג׳ל אודי וענת
  • חרל"פ ענת
  • חשבשבת
  • מאיר נעמי ומיכאל
  • מועד קז פנינה
  • מיתר צביה ג׳וזיאן
  • פינס עודד
  • רוברטס ריצ׳רד ועדנה
  • שלמור רמי ואירינה
  • תרומה בעילום שם
  • אולמן חנה
  • אונגר יעל ורמי
  • אורן שרי ותנחום
  • אושרוב נילי
  • אלדר אביבה
  • אלקלעי רחל וחיים
  • באומן ניצה וישראל
  • בוקשפן נורית
  • בורק נחמה ויעקב
  • בז'רנו יעל ומרקו
  • בלכמן אסתר ועוזי
  • בן נפתלי אברהם ודינה
  • בן שחר אילנה ואהרן
  • ברק רות
  • בש רחלי ואיקה
  • גזית גיל
  • גלבוע דליה ועמוס
  • גנור עפרה ואבי
  • גרוס צביה ויוסף
  • דורון ליזי ודני
  • הלדמן יהודית
  • הרטמן אסתי
  • חפץ דבי ויואב
  • חפץ ענת
  • יגלום נורית
  • יודוקובסקי לאה
  • יחס רוני
  • ינאי רחל
  • יפו עליזה
  • כהן יעל
  • כהן יפעת וצדרבאום מרטין
  • כנרת זמורה ביתן
  • כרמל שוש ואליעזר
  • לאופר מרים
  • לנדאו ליאורה
  • לנדס אסתר ורם
  • מאיר רינה
  • מוזר נילי ומיבי
  • מור עירית ומיקי
  • מירקין רוני ודן
  • מנור אירי ורותי
  • מסטצ׳קין דליה
  • נווה לילי ואבנר
  • נחמד מיתר דפנה
  • סגול טובה וסמי
  • סגל דברת מירי
  • סטיבה אורה ואיתן
  • עזריאלנט איה
  • פדן אריאלה ועומרי
  • פייזר לילי וראובן
  • פרומן אלישבע וצבי
  • פרי נאוה
  • צורי כרמלה וניסים
  • קוטלר דב וחגית
  • קוליץ נעמי ודוד
  • קופלר ליאון
  • קוק מימי ואמיר
  • קוק שרה ועמנואל
  • קני אתי ומיקי
  • קצין יהודית ורוני
  • ראסק הלנה
  • רייכמן רונית ואוריאל
  • רכטר קארי ואיתן
  • רקנאטי לני
  • שיינמן עדנה וירון
  • שני הדסה ומאיר
  • שרם יוכי ויצחק
  • תאומים עירית ומושיק
  • תדמור דב
עמותת דוקאביב מודה לכל החברים במועדון הידידים הצעירים על תמיכתם בפסטיבל:
  • דור גליה ואודי
  • גלעדי פרי ואביב
  • טוקטלי דני ודוריס
  • נחמה נירה ושלמה
  • רוטלוי ליגד ולילך
  • ריבקינד בן צור אירס וערן
  • תרומה בעילום שם
  • אונגר דנה
  • אילן כרמל וערן
  • אללוף לימור ונתי
  • אמודי טלי
  • ארנון דפנה
  • בירנבוים נטלי וצביקה
  • גורטלר רבקה
  • גוריון יפעת
  • גיא ענת
  • גיל זיו
  • דרורי ריקי
  • הורן גיל
  • וולף ענת ורוני
  • וקסמן עודד
  • זוז סיגל
  • טייב איריס
  • טוכמאייר מירי
  • כהן אדר
  • לוי דפי וגיגי
  • לניר טלי ונעם
  • לסר עינת
  • לקס יוסי
  • מרגלית שירה ושילוח אילן
  • מרמרי סוניה וחנוך
  • פורר מיכל ודוד
  • צדר מירב וליאור
  • ציוני אורלי
  • צימרמן קינן עפרה
  • צרפתי חגית
  • קדם יוליה ואייל
  • קולבר עירית ויונתן
  • רייז אורנה
  • שגב דנה
  • שוורץ קיקה ובעז
  • שטיינברג רן
  • שטרנבך סיון
  • שיין חנה וחן
  • שקד ריבה
  • שרמייסטר דספינה

צוות הפסטיבל

מנהלת הפסטיבל: גליה בדור
מנהלת אמנותית: קרין ריבקינד סגל
מפיקה ראשית: יוקי בן שאול
מנהלת תכנית דוקאביב: יערה עוזרי
מפיק: תמיר הוד
מנהלת חוג הידידים ושיווק: מיכל רון
מנהלת הפקה: מעיין טל
אתר האינטרנט ופתרונות טכנולוגיים: אמיר עוזר
ניו מדיה: ניצן פינקו, אנלוג
מפיקת קטלוג ודפוס: מורן ארזי
מתאמת אירוח: גליה פישר
מתאם הפקה: אילון שני
מנהל טכני וטראפיק: אוהד אפרת
מתאם טכני תכנית ישראלית: ירון סגל
עוזרי הפקה: אמיר גלבוע, עומר שיינפלד
כתיבה ועריכת קטלוג: דפנה לוי
תרגום לאנגלית: יניב אידלשטיין
עריכה לשונית והגהה באנגלית: יעל מזור
הגהה בעברית: מאשה צור-גלוזמן
יחסי ציבור: מירה אן בינרט יח"צ, שירי גרינברג יח"צ
עיצוב גרפי: אורטל בירקה, אורי מאור, סטודיו דוד ויוסף
בימוי טריילר דוקאביב: איתמר אלקלעי
פתיח דוקאביב – בימוי: הדר לנדסברג, גיורי פוליטי, טינקהטינקה
פתיח דוקאביב – עיצוב סאונד: גיורי פוליטי
צילום סטילס: נועם פריסמן
צילום וידיאו: אלון מרקוביץ'

עורכת ומפיקה פיצ'ינג דוקאביב: רות לב ארי
ועדה מייעצת: עמית גורן, איריס זאכי, טלי שמש
אוצר !NEXT: דורון סולומונס
מתאמת DOC LAB TLV – מריאנה קרילוב
מנחי מפגשים: הילה אברהם, ד"ר פבלו אוטין, טל ארדיטי, איילת בכר, ד"ר שמוליק דובדבני, ענת דן, שירה חדד, ירדן כרמין, מור לושי, אבידע ליבני, ד"ר אוהד לנדסמן,
ד"ר לליב מלמד, רותי פרנסדורף, יעל קיים, סשה קליין, דני רוזנברג, דן שדור
מערכות הקרנה ותרגום: עמי וינטר – דיגיטייטל בע"מ
תרגום: Royal Titles Translation
רו"ח: אנדריי הרשקוביץ
מנה"ח: שמעון לוי
ביטוח: ציון קדם

מיון סרטים:

מיון סרטים ישראלים: גילי גאון, איל גולדברג, קרין ריבקינד סגל
אוצרי התכנית הבינלאומית: ד"ר לליב מלמד, יערה עוזרי, ניר פרבר, אנה קרדישובסקה, קרין ריבקינד סגל
מיון סרטי סטודנטים: הילה אברהם, ירדן כרמין
אוצרת תכנית סרטים קצרים: טל ארדיטי
מיון מוקדם סרטים בינלאומיים: ינון בארי, איילת בכר, שלי בן שחר, סלבה גרינברג, ענת דן, דנה טל, חגית ירון, ענבל כהן, דנה לרנר סגל, מתן נהלוני, גיא נמש, איתי נצר, יועד עירון, דנה פומרני, מיה קלר, רותם רוף, דן שדור, מיקה שפר
מיון וייעוץ תכנית מוזיקה: מיכל רון
ועדת מיון DOC LAB TLV – ז'ואל אלכסיס, וידי בילו, אילן מוסקוביץ'

תודות

עיריית תל־אביב-יפו:
ראש עיריית תל־אביב-יפו: רון חולדאי
יועצת ראש העירייה לענייני תרבות: פרופ' זהר שביט
מנהלת אגף תרבות ואמנויות עיריית תל אביב: איריס מור
סגן מנהלת אגף התרבות והאמנויות ומנהל המחלקה למופעים: שאבי מזרחי
דובר עיריית תל־אביב-יפו: גידי שמרלינג
מפיקת המחלקה למופעים: עתליה בכר

צוות הסינמטק:
מנכ"לית – דינה פלד
סמנכ"ל: עו"ד ג'ורג' מנצור
מנהלת כספים: רו"ח רחל שמש
מנהל תכניה: פנחס שץ
צוות: רחלי ניר, טוני תרין-פייזק, ג'אנה גולן, יפה פאר, דרור יזהר, תומר קאפ, מיכל פרידמן, דורון לכמן, אבי יגיל, מיה גולק
מחלקת חינוך: מיכל מטוס, אביטל שלו
מנהל אחזקה: נועם סולמי
מחלקת הנהלת חשבונות: עופרה לוי, לואיזה נמורוב, חיה הרדוף, אורלי הלל-בטכט
אחראי חדרי הקרנה: יובל קרפף
מקרינים: איוון אמירוב, ירון בן – חיים , אורטל ששון, אילון מורג, ירון סגל, ויקטור בראון, אנה רובינשטיין
מנהל תפעול: אלי ענבר
אחמ"שים: אבי שיינפלד, דניאל ארליך, ניקולס זקאק, ירון כהן
המחלקה לניו-מדיה: עודד בגיו ,אלה זהרנו, דרור רוזנברג

חברת אתרים:
עו"ד ירון קליין – מנכ"ל חברת "אתרים"
עו"ד דן מנשה – מנהל נמל תל אביב ויריד המזרח
דורון גדעוני – סמנכ"ל החברה לפיתוח יפו העתיקה
עו"ד טל אורן – מנהלת שיווק חברת "אתרים"
צוות שיווק ותפעול נמל תל אביב
צוות שיווק ותפעול החברה לפיתוח יפו העתיקה

משרד התרבות והספורט:
מנכ"ל משרד התרבות: יוסי שרעבי
ראשת מנהל התרבות במשרד התרבות: גלית והבה-שאשו
יו"ר המועצה הישראלית לקולנוע: פרופ' דוד אלכסנדר
רכזת תחום קולנוע: אתי כהן
חברי המועצה הישראלית לקולנוע
yes: רון אילון, דנה שטרן, גיא לביא, אביטל לביא, עדי טל, ורדית זילבר, יניב קרוואני, ליאון ולר
קפה עלית- רונית עמיצור מזור, מיכל כסיף, אלעד רביד, ענבל קורנבלוט
לופטאנזה- עופר קיש, סיגלית אוקסנברג,יפעת זלינגר
קק"ל: רם פרנק, איריס אברהם
אלטשולר שחם – שמרית גל, רן שחם
משרד החוץ – האגף לקשרי תרבות ומדע: ורד הלר
קתדרה- ד"ר תמר ברוש, עדי לוי פאר
אסכולות- הילה לוי
פדקס: אדוארדו מנדוזה, מור זיני
הראל חברה לביטוח: יואב מנור, אילנה חן
בית לאמנות ישראלית – רודי בינט, גלית מליס
אקו"ם: יוריק בן דוד, לימור דיין
תל אופן: עופר סלע, רוית חבקוק
פנגו: רועי אלבז, אירית גולדברג

מיינדספייס: שי פוגל
מרכז קהילתי בית דני: שלמה רוימי, יגאל חיים
בית רומנו: דרור שר, ליאור בוסק
בית הספר חסן ערפה: עלי גוטי, נדיה גרבו
מרכז שימור העיר הלבנה: ארכ' שרון גולן ירון, ד"ר רחל גוטסמן, שירה בנימיני, ארכ' סברינה צגלה
ספריית לוינסקי: דפנה ליכטמן, יואב שפרנק, נדים עומר
הבית האדום – בית החרושת לודז'יה: רוני דואק, תמר טל ענתי, אביבה לוינסון, פז גלינסקי
שרונה תל אביב: גיל גזית, נעמה בליצקי
סטורי: נעה ויויורקה, יסמין ארגמן

הקרן החדשה לקולנוע וטלוויזיה: דורית ענבר, רון גולדמן, אוראל טורנר
קרן מקור לקולנוע וטלוויזיה: גדעון גנני, ניבה מנדלבליט
קרן גשר לקולנוע רב תרבותי: שרון שמיר, מיכל קורן קריב , ליז שרם
קרן רבינוביץ- פרויקט קולנוע: גיורא עיני, יואב אברמוביץ'
פורום היוצרים הדוקומנטריים: אסנת טרבלסי, ענת מוזס, גיל סימה, נוגה גלעד

שגרירות אוסטריה
מנהל פורום תרבות אוסטריה: ד"ר יוהאנס שטראסר
עוזרת אישית למנהל: מריה גירלינגר-לנדא
שגרירות שווייץ
שגריר: ז'אן דניאל רוש
נספחת התרבות: יעל ווילר
רומולד בוליגר
המכון האיטלקי לתרבות
מנהל: מאסימו סארטי
אחראית אירועים: מרינה טריוולה
המכון הפולני
מנהל: קז'ישטוף קופיטקו
ג'ואנה הופמן
שגרירות נורווגיה
שגריר: יון הנסן-באוור
נספח תרבות: אלנור גסנוב
המכון הצרפתי
נספח תרבות: ברטראן דה דלזיר
מנהלת פרויקטים אודיו-וויזואליים: יעל ברוך
יוניפראנס – אודה הסברט, ז'אן פול סלומה, איזבל ג'יורדאנו, מריה מנת'וליס
מכון גתה
מנהל: ד"ר וולף אירו
עמוס דולב
German Films – ברנארד סימק, פידס שייפר, דניס רו

תודות מיוחדות:
סלע שרה, גוטסמן יואב, דור גליה, נחמה נירה, אבט סיני, אלהרר עדי, אלמוג ניסן, אנלן שירין, אפס קמארה, בוסק ליאור, בליצקי נעמה, בן שחר אהרן, בנית אסף, ברק רות, ג'וזיאן מיתר צביה, גולדשמידט חדווה, גליקסברג נפתלי, גלעדי ניצן, דה ליאו אייל, דור רועי, דים שירלי, הוד שירה, הימן ברק, הסל דורית, ז'י יון, זיסמן ענת, חייט רות, חיים יגאל, טרבלסי אסנת, יוחנן דן, לוי רמי, לורן אן, לנדסברג איתי, מונסור מייגן, מונקה אילנה, מור איריס, מילר שרון, מנסור ג'ורג', משגב אורי, משה יעל, נוי אלעד, סגל ארי, סולומונס דורון, סטורץ פול, סלוצקי יונתן, סלוצקי אורית, עומר נדים, ענבר אלי, עצמור לירן, פנקס עידית, פרומן אלישבע, פרייזלר רון, קאפ תומר, קוברסקי פיליפה, קיי אוס דינה, קליין רינת, רובין שרה, שביט אבנר, שלום דנון אפרת, שעיו קרן, שר דרור