אודות הפסטיבל

דוקאביב – לקידום היצירה הדוקומנטרית בישראל

עמותת דוקאביב נוסדה בשנת 1998 ומטרתה הינה קידום ופיתוח התרבות, האמנות ואיכות החיים בישראל בכלל וקידום הסרט הדוקומנטרי הישראלי בארץ ושיווקו בארץ ובעולם בפרט. העמותה מקיימת אחת לשנה את פסטיבל דוקאביב הבינלאומי בתל אביב, ואת הפסטיבלים דוקאביב גליל במעלות תרשיחא ודוקאביב נגב בירוחם.
מידע נוסף על הפעילות השנתית שלנו — באתר העמותה »

צוות הפסטיבל

מנהלת הפסטיבל: גליה בדור
מנהלת אמנותית: קרין ריבקינד סגל
מפיקה ראשית: יוקי בן שאול
מנהלת תכנית דוקאביב: יערה עוזרי
מפיקה בפועל: נעה דסברג
מנהלת חוג הידידים ושיווק: מיכל רון
מנהל הפקה: תומר קופר
אתר האינטרנט: רני עינב
פתרונות טכנולוגיים: אמיר עוזר
מדיה חברתית: ניצן פינקו
מפיקת קטלוג ודפוס: אסנת נאמן צינאדר
מנהלת אירוח: גליה פישר
מנהלת טכנית וטראפיק: אפרת וייסמן
מתאם טכני תכנית ישראלית: איילון מורג
מפיקת שטח: מעיין טל
מתמחה: רייצ'ל רוזנצווייג
כרטיסים: שרי נבות
עוזרי הפקה: ליה פרומן, אייל עופר, רותם לירן
כתיבה ועריכת קטלוג: דפנה לוי
הגהה בעברית: מאשה צור-גלוזמן
תרגום לאנגלית: טטיאנה שוורצמן צבעוני
הגהה באנגלית: יעל מזור
יחסי ציבור: מירה אן בינרט יח"צ, שירי גרינברג יח"צ, דניאל רוזנקרנץ – מירה אן בינרט יח״צ
יחסי ציבור – בינלאומי: מירים ויקנקאמפ – NOISE Film PR
מיתוג ועיצוב גרפי: דוד ויוסף תקשורת חזותית
עיצוב: אביב זומר, שירה גרינברג, אפרת איתן, רועי בן יהודה, אוקסנה שיינמן
בימוי טריילר דוקאביב: איתמר אלקלעי
אנימצית פתיח: הדר לנדסברג, טינקהטינקה
פתיח – עיצוב פסקול: גיורי פוליטי
ארט חלל : סטודיו ונונו
צילום סטילס: נועם פריסמן
צילום נוסף: אריאל עפרון
צילום וידאו: שיר נוימן
עורכת ומפיקה פיצ'ינג דוקאביב: רות לב ארי
מתאמת DOC LAB TLV: מריאנה קרילוב
מערכות הקרנה ותרגום: עמי וינטר – דיגיטייטל בע"מ
תרגום : Royal Titles Translation
רו"ח: אנדריי הרשקוביץ
מנה"ח: שמעון לוי
ביטוח: ציון קדם

מיון ואוצרות סרטים:

מיון ואוצרות סרטים: מיון סרטים ישראלים: קרין ריבקינד סגל, איל שגיא ביזאווי, טל שפי
אוצרי התכנית הבינלאומית: לליב מלמד, יערה עוזרי, ניר פרבר, אנה קרדישבסקה, קרין ריבקינד סגל
מיון סרטי סטודנטים: ירדן כרמין, תמר קיי
אוצרת תחרות קצרים: טל ארדיטי
אוצרת קולנוע 360VR: שירין אנלן
אוצר !NEXT: דורון סולומונס
מיון מוקדם סרטים בינלאומיים: נועה אהרוני, איילת אלבנדה, ינון בארי, איילת בכר, ענת דן, עידו ויסמן, דנה טל, נתלי כהן, ענבל כהן, אסף מור, ליאת מר, מתן נהלוני, אלון סהר, יועד עירון, מיה קלר, מיכל רון, רותם רוף, ענת שוורץ
ועדת מיון DOC LAB TLV: נטעלי בראון, איל גולדברג
ועדה מייעצת פיצ'ינג דוקאביב: רנא אבו-פריחה,
דוד אופק, סשה קליין

חברי העמותה

  • *רמי שלמור
  • (יו״ר ועד מנהל)
  • ד״ר אנגל מיכאל
  • *אסתרון יואל
  • עו״ד בוגט עמירם
  • בוטל מיכל
  • *ביטון יהודה
  • בן צבי סלי
  • בן-שאול רותי
  • *עו״ד בן שחר אהרן
  • ברנשטיין אריק
  • גילת איריס
  • גלעזר דורון
  • גרבוז אלון
  • דאי גל
  • *ד״ר דובדבני שמוליק
  • דור גליה
  • לב דפנה
  • לובצקי צבי
  • *ליטני פריזן תמר
  • ליפקין שחק טלי
  • וייס-ברקוביץ׳ רונית
  • *מאיר מיכאל
  • מגנט דליה
  • מוזר נילי
  • *מיתר צביה ג׳וזיאן
  • מנור אירי גבריאל (ועדת ביקורת)
  • מסטצ׳קין דליה
  • מראני רחל
  • מרמרי חנוך
  • *נחמה נירה
  • *סלע שרה
  • פרי נאוה
  • פביאן מירי
  • פישביין עינת
  • פרופ׳ פקלמן דב
  • *צור אילנה
  • קורן דליה
  • קורן חגי
  • רבין אהוד
  • עו״ד רוברטס ריצ׳רד
  • רוזנהיימר תמנע
  • שלומי יחיאל
  • (ועדת ביקורת)
  • שלומי יהודית
  • ד״ר שני הדסה
  • שביט שרון

*חברי ועד מנהל עמותת דוקאביב

עמותת דוקאביב מודה לכל הידידים על תמיכתם בפסטיבל:
  • קרן הווארד גילמן לתרבות ישראל
  • עדיה ויצחק סווארי
  • סלע שרה ופרופ׳ מיכאל
  • אמיר לב ארי יעל ואריה
  • אנג׳ל אודי וענת
  • ברנע אסתר
  • גוטסמן יואב
  • חפץ דבי ויואב
  • חשבשבת
  • מאיר נעמי ומיכאל
  • מועד קז פנינה
  • מור עירית ומיקי
  • מוזר נילי ומיבי
  • מיתר צביה ג׳וזיאן
  • סגול טובה וסמי
  • פינס עודד
  • קוליץ נעמי ודוד
  • רוברטס ריצ׳רד ועדנה
  • שלמור רמי ואירינה
  • שני הדסה ומאיר
  • תרומה בעילום שם
  • אולמן חנה
  • אונגר יעל ורמי
  • אורן שרי ותנחום
  • אושרוב נילי ודוד
  • אילן מיכל ואודי
  • אלדר אביבה
  • אלקלעי רחל וחיים
  • אסיא נעמי
  • באומן ניצה וישראל
  • בוקשפן נורית
  • בורק נחמה ויעקב
  • בז'רנו יעל ומרקו
  • בן שחר אילנה ואהרן
  • ברנדס ג'ני וחנינא
  • ברק רות
  • ברקה שלי
  • גזית גיל
  • גלבוע דליה ועמוס
  • גנור עפרה ואבי
  • גרוס צביה ויוסף
  • הלדמן יהודית
  • הרטמן אסתי ואלכס
  • זיו גו'זפין וצבי
  • זיידלר זיוה ושלום
  • חפץ ענת
  • טמיר ענת
  • יגלום נורית
  • יודוקובסקי לאה
  • יחס רוני
  • יפו עליזה
  • כהן יעל
  • כהן יפעת וצדרבאום מרטין
  • כרמל שוש ואליעזר
  • לאופר מרים
  • לנדאו ליאורה
  • מאיר רינה
  • מיכאל צברי נאוה
  • מירקין רוני ודן
  • מנור אירי ורותי
  • מסטצ׳קין דליה
  • נווה לילי ואבנר
  • נוסבאום יהודית ורמי
  • נחמד מיתר דפנה
  • נקש סיגלית ואריה
  • סגל דברת מירי
  • סטיבה אורה ואיתן
  • פדן אריאלה ועומרי
  • פרומן אלישבע וצבי
  • פרי נאוה
  • צורי כרמלה וניסים
  • קוק מימי ואמיר
  • קוק שרה ועמנואל
  • קני אתי ומיקי
  • קצין יהודית ורוני
  • ראסק הלנה
  • רייכמן רונית ואוריאל
  • רקנאטי לני
  • שיינמן עדנה וירון
  • שרם יוכי ויצחק
  • תרומה בעילום שם
עמותת דוקאביב מודה לכל החברים במועדון הידידים הצעירים על תמיכתם בפסטיבל:
  • דור גליה ואודי
  • גלעדי פרי ואביב
  • טוקטלי דני ודוריס
  • נחמה נירה ושלמה
  • רוטלוי ליגד ולילך
  • ריבקינד בן צור איריס וערן
  • תרומה בעילום שם
  • אגסי דפנה
  • אונגר דנה
  • אילן כרמל וערן
  • אללוף לימור ונתי
  • אלקון דנה וארי
  • ארנון דפנה
  • בירנבוים נטלי וצביקה
  • בר זאב יולי ותומר
  • גורטלר רבקה
  • גוריון יפעת
  • גיא ענת
  • גיל זיו
  • דרורי ריקי
  • הורן גיל
  • וקסמן עודד
  • זוז סיגל
  • חרמץ גילה
  • כהן אדר
  • לאור דניאלה
  • לניר טלי ונעם
  • לסר עינת
  • לקס יוסי
  • מרגלית שירה ושילוח אילן
  • מרמרי סוניה וחנוך
  • פורר מיכל ודוד
  • צדר מירב וליאור
  • ציוני אורלי
  • צימרמן קינן עפרה
  • צרפתי חגית
  • קולבר עירית ויונתן
  • שגב דנה
  • שוורץ קיקה ובעז
  • שטיינברג רן
  • שטרנבך סיון
  • שיין חנה וחן
  • שקד ריבה

תודות

עיריית תל־אביב-יפו:
תודה לעיריית תל-אביב-יפו,
אגף תרבות ואמנויות, המחלקה למופעים ולשכת הדוברצוות הסינמטק:
מנכ"לית: דינה פלד
סמנכ"ל: עו"ד ג'ורג' מנצור
ע׳ מנכ״ל: שרון לנדלר
מנהל תוכן:פנחס שץ
מנהלת כספים: רו"ח רחל שמש, אורלי הלל בטט, עופרה לוי, לואיזה נמורוב, אורטל כהן
תפעול ואחזקה: אלי ענבר, נועם סולמי, דניאל ארליך, ירון כהן, ניקולאס זכאכ, מעיין טל
שיווק: סמדר ברכה, ברוך הוכמן, דורון לכמן, מיה גולק-אפטר
אדמיניסטרציה ואירועים: טוני תרין פייזק,
רחלי ניר, גיל הלפרין, מאיה ארליך
מחלקת חינוך: מיכל מטוס, אביטל שלו
המחלקה לניו-מדיה: עודד בגיו, אלה זהרנו, דרור רוזנברג, הדר רייכמן
צוות הספריה: תומר קאפ, דרור יזהר, עמית איצקר,
איתי אייזנשטיין
מקרינים: יובל קרפף, ירון בן–חיים, ירון סגל,
אילון מורג, אורטל ששון, ויקטור בראון, ודים דיאמנט,
אנה רובינשטיין, עדן והבחברת אתרים:
עו"ד ירון קליין: מנכ"ל קבוצת "אתרים"
עו"ד דן מנשה: מנהל נמל תל אביב ויריד המזרח
דורון גדעוני: סמנכ"ל החברה לפיתוח יפו העתיקה
עו"ד טל אורן: מנהלת שיווק "אתרים"
צוות שיווק ותפעול נמל תל אביב ויריד המזרח
צוות שיווק ותפעול החברה לפיתוח יפו העתיקה

משרד התרבות והספורט:
שרת התרבות והספורט מירי רגב
מנכ"ל משרד התרבות: יוסי שרעבי
ראשת מנהל התרבות במשרד התרבות: גלית והבה-שאשו
יו"ר המועצה הישראלית לקולנוע: פרופ' דוד אלכסנדר
רכזת תחום קולנוע: אתי כהן

חברי המועצה הישראלית לקולנוע
Yes: רון אילון, קובי גל-רדאי, גיא לביא, עדי טל,
ליאון ולר, אביטל לביא, יניב קרוואני
לופטאנזה: עופר קיש, יפעת זלינגר, אפרת דורון
אלטשולר שחם: שמרית גל, קארין גולדברג צמח, רן שחם, גלעד אלטשולר
משרד החוץ – האגף לקשרי תרבות ומדע: ורד הלר,
זיו נבו קולמן, עפרה בן יעקב
קתדרה: ד"ר תמר ברוש, יוגב נמשיץ
קוקה קולה: שלי שמיר קינן, אורלי פלקס, יותם שבו
אסכולות: טל אורטל, לימור בר און
בולווארד-טרה: מנכ"ל, שי פולונסקי, משנה למנכ״ל איריס ראור-ברץ
מגדל בראשית בבלי: משפחת כוזהינוף
קרסו נדלן: צמח המרמן
הארץ: נעמי שם טוב
זברה מיוזיק: אלעד רון
סמלת: מנכל אורי להב
ערוץ France24 מקבוצת France Médias Monde
פדקס: אדוארדו מנדוזה
קבוצת הראל ביטוח ופיננסים
הקרן לקידום היצירה הישראלית של אקו"ם
המכללה למנהל בית ספר לתקשורת: ד"ר דרור יובל, נעה לביא
הקתדרה לזכויות אדם על שם אמיל זולא: פרופ' בן נפתלי ארנה
פנגו: מיקה גדות, אירית גולדברג

יקבי רקנאטי לני רקנאטי, נועם יעקובי
מוvיקס: אלון כהן, ניתאי ברזם, נעם חי, אסתי אקרמן
מיינדספייס: עדי קליין, שרון בש
גלריית אלמסן: יניב לכמן
שרונה האב: רותם דר
מרכז קהילתי בית דני: גיא זוזות, יגאל חיים
בית רומנו: דרור שר, ליאור בוסק, דוד רחמני
הקרן החדשה לקולנוע וטלוויזיה: דורית ענבר, רון גולדמן, אוראל טורנר
קרן מקור לקולנוע וטלוויזיה: עמית גורן, אלינור בלקין מיכאלי
קרן גשר לקולנוע רב תרבותי: זיו נוה, שרון שמיר, ליז שרם
קרן רבינוביץ- פרויקט קולנוע: גיורא עיני, יואב אברמוביץ'
פורום היוצרים הדוקומנטריים: אסנת טרבלסי, ענת מוזס, נגה חביון
תקריב: ענת אבן, רן טל, ד"ר אוהד לנדסמן
דוקוסופיה: ד"ר אוהד לנדסמן, ד"ר שי בידרמן,
ד"ר שמוליק דובדבנישגרירות אוסטריה
מנהל פורום תרבות אוסטריה: ד"ר יוהאנס שטראסר
עוזרת אישית למנהל: מריה גירלינגר-לנדא
שגרירות שווייץ
שגריר: ז'אן דניאל רוש
נספחת התרבות: יעל ווילר
המכון האיטלקי לתרבות
מנהל: מאסימו סארטי
אחראית אירועים: מרינה טריוולה
המכון הפולני
מנהלת: יואנה הופמן
ניהול תוכניות תרבות: יסמין הראל
שגרירות אירלנד
שגרירה: אליסון קלי
טים ריילי
שגרירות קנדה
שגרירה: דבורה ליונס
נספחת יחסי ציבור: סינה כץ
המכון הצרפתי
נספח אודיו-וויזואלי: ברטראן דה דלזיר
מנהלת פרויקטים אודיו-וויזואליים: יעל ברוך
מכון גתה
מנהל: ד"ר וולף אירו
עמוס דולב
מכון סרוונטס
ראש מחלקת תרבות: עינת תלמוןתודות מיוחדות:
שרון וולך, יואב גוטסמן, שרה סלע, גליה דור, סיני אבט,
דן אוריאלי, נוגית אלטשולר, לימור אללוף, מיטל בן דוד, אהרון בן שחר, נבות ברנע, רות ברק, מיתר צביה ג'וזיאן, חדווה גולדשמידט, אריאל גליקסון, אייל דה ליאו,
שירלי דים, יוחנן דן, נדב דסברג, דורית הסל, נגה זולטי, רות חייט, ענת חפץ, אוליבייה טורנה, יהודה כתב, גיא לביא, מושית לוסטיג רייויט, אן לורן-דלאג', מ.ד.ד שרותי דפוס 2000 – דוד עזרא, מרסל מולר, מייגן מונסור, אילנה מונקה, עירית מור, שאבי מזרחי, שרון מילר, סוניה מרמרי, אלעד נוי, סטודיו מונקי ביזנס, עידו נחמני, ארי סגל, אור סדן,
פול סטורץ, ברנארד סימק, יונתן סלוצקי, אורית סלוצקי,
סק & האזבנד, אלי ענבר, רינה פנחסוב, ערן פולישוק,
טלי פלדמן, עידית פנקס, רון פרייזלר, פיליפה קוברסקי, מיכל קודיש, ג'ים קולמר, עדי קליין, רינת קליין, אהוד רבין, דניס רו, שרה רובין, אביטל רוזן, אלי רוזנטל, טילה רודר, יענקלה שם טוב, אילנית שמיע, גידי שמרלינג, ליאור שפר, איל שר, יגאל שרייבר, הילה שרמן.