הפסטיבל לקולנוע דוקומנטרי
מעלות תרשיחא 26-30.11.12

החיים כשמועה

ישראל 2012, 43 דקות, עברית

רבות נכתב ודובר על חייו של אסי דיין, אך מעולם לא נפרש סיפור חייו המלא כמכלול המקשר בין שלל האירועים, חיי הנפש, היצירה והרעיונות של אדם מיוחד זה. חייו של אסי הם דרמה ענקית, מיתולוגית כמעט - על אבות ובנים, על יצירה וקולנוע, על תולדותיה של המדינה. אלו חיים מלאי פורענויות ורגעי חסד, יצירה ומשברים נפשיים, תהילה והרס עצמי. זהו גם סיפורה של משפחת דיין המיתולוגית, המשפחה המהוללת והמקוללת, ממשה דיין ועד ליאור דיין. אסי מספר בקולו החם והמוכר את קורות חייו, מתבונן אחורה בזעם, בחמלה ובהומור, ובוחן את מעשיו ואופיו בזכוכית מגדלת ובסכין מנתחים. קולו מלווה חומרים ארכיונים עשירים ונדירים שרבים מהם טרם נראו.

בימוי: עדי ארבל, מויש גולדברג
הפקה: אמיר הראל, איילת קייט
חברת הפקה: למה הפקות
עריכה: טל רבינר
צילום: שארק דה מאיו
תחקיר: יעל בירון ,קרנית מנדל , רותם הר
פסקול: אביב אלדמע
Print Source: למה הפקות ()Director CV
  • שישי 30/11 12:00, ההיכל לתרבות ואמנות הבמה
    במסגרת בכורהבנוכחות היוצר/ת
לרכישת כרטיסים
עדי ארבל היא מעורכות התוכן המנוסות והמוערכות בתחום הקולנוע התיעודי. היא ליוותה ויזמה פרוייקטים רבים בתחום שזכו להצלחה רבה כמו "וואלס עם באשיר" , "מועדון בית הקברות", "לראות אם אני מחייכת", "בולדוג", "גיבורי תרבות", "תל אביב" ועוד רבים אחרים.
סרטיה האחרונים כבמאית "שיר ערש" ו"אני ישנה וליבי ער" שודרו בערוצי הטלוויזיה הישראלים ובערוצים בינלאומיים, והשתתפו בפסטיבלים רבים. עדי מתמחה בליווי פרוייקטים תיעודיים משלב הפיתוח ועד למימוש הרעיון. היא משמשת כלקטורית לקרנות הקולנוע השונות וכיועצת תוכן ומפתחת פרוייקטים לגופי שידור ישראלים.


הירשמו לניוזלטר להמלצות יומיות

חיפוש סרטים

בחסות: