כך תבחרו סרטים ותתכננו את הביקור בפסטיבל דוקאביב

עדיין לא הזמנתם/ן כרטיסים לפסטיבל דוקאביב? הנה כמה טיפים להתמצאות בתכנית הפסטיבל הענפה ולתכנון הביקור שלכם בפסטיבל, שייערך ב־16-7 במאי בסינמטק ת"א וברחבי העיר.

בפסטיבל משתתפים 97 סרטים, מתוכם 79 סרטים באורך מלא, 11 סרטים קצרים ושבעה סרטי סטודנטים. כדי להקל על ההתמצאות, כל סרט משויך לקטגוריה אחת או יותר. בראש עמוד מדריך הסרטים תמצאו הפניות לקטגוריות המרכזיות, כמו התחרויות השונות וסרטים על אמנות ומוזיקה, וגם ענן תגיות עם כל הקטגוריות והנושאים, כמו אנימציה, גאווה או ארכיטקטורה.

מומלץ להשתמש ברשימת הצפייה האישית – לאחר הרשמה לאתר הפסטיבל תוכלו להוסיף כל סרט לרשימה שלכם/ן. לאחר מכן, בעמוד הלו"ז, תראו את הסרטים שהוספתם/ן לרשימה צבועים בירוק.

שימו לב להקרנות שמתקיימות במקביל ובחרו בהתאם הקרנות אחרת של הסרט. אם נשאר "חלון" בין ההקרנות, אתם/ן תמיד מוזמנים/ות להתרווח ולשתות משהו ברחבת הפסטיבל!

גיבשתם/ן תכנית לימי הפסטיבל? מומלץ להזמין כרטיסים מראש – בפסטיבלים הקודמים ההקרנות הפופולריות התמלאו מספר ימים לפני מועדן. אפשר להזמין כרטיסים באתר, בטלפון ובקופות הסינמטק. אנחנו מציעים הנחות לסטודנטים, גמלאים וקבוצות נוספות, וגם מבצעים מיוחדים. חלק מההנחות תקפות רק ברכישה בטלפון או בקופות – כל הפרטים נמצאים בעמוד הכרטיסים.

ביום ההקרנה כדאי להקדים כדי להספיק לאסוף את הכרטיסים. אנא השתדלו להיכנס לאולם כעשר דקות לפני תחילת ההקרנה, כדי למנוע תורים ולעזור לנו להתחיל את ההקרנות בזמן.

דרך אגב:

  • האתר שלנו עובד גם במכשירים ניידים, אז גם בזמן הפסטיבל אפשר להיכנס, לראות את ההקרנות הקרובות ואת רשימת הצפייה האישית וגם להזמין כרטיסים.
  • אם אתם/ן אנשי Google Calendar, אפשר להוסיף כל הקרנה ליומן ישר מעמוד הסרט.

פסטיבל מהנה!