קול קורא ליוצרים: "אחד על אחד" בדוקאביב 2017 — פגישות אישיות עם אורחי הפסטיבל


פסטיבל דוקאביב (11-20.5.2017) יקיים זו השנה החמישית מסגרת שנועדה לאפשר ולהסדיר פגישות פידבק של יוצרות ויוצרים ישראליים עם בכירי התעשייה הדוקומנטרית בעולם, ולייצר קשרים בין יוצרי קולנוע בתחילת דרכם ובין אנשי מקצוע לטובת מינוף הפרויקט בו הם עוסקים. שופטי הפסטיבל ואורחיו יקיימו סדרת פגישות אישיות, מתואמות מראש, עם יוצרים דוקומנטריים נבחרים הנמצאים בעיצומה של עבודה על הפקה חדשה לשם ייעוץ וקבלת משוב.

האורחים

Jim Kolmar
ג'ים קולמר אוצר סרטים תיעודיים בפסטיבל (South by Southwest (SXSW, ושותף בעריכת תכנית Experiential לכתיבה אינטראקטיבית. בעבר השתתף בעריכת התכניות של הפסטיבל הבינלאומי Cine Las Americas ושל ה-Austin Film Society. היה חלק מצוות השופטים והשתתף בפאנלים ובוועדות לקטורה במבחר רב של פסטיבלים מוערכים בעולם.

Maya Amsellem
מאיה אמסלם עמדה בראש המחלקה המשפטית של סרטי "קפיטול" בלונדון והיא ממייסדות חברת ההפקה WestEnd Films, המעורבת, בין השאר, בהפקת והפצת סרטים של ניל ג'ורדן, רייף פיינס, סטיבן פרירס, ניקולס קייג', אל פצ'ינו ורבים אחרים.

Nicole Tsien
ניקול ציין היא מפיקה ועורכת בסדרת POV האמריקאית. היא שימשה כאחראית קשרי הקהילה והחינוך של התכנית ומפיקה אירועים ושיתופי פעולה דוגמת MoMA Selects. השתתפה כמומחית ושופטת במגוון אירועי קולנוע תיעודי בעולם, בהם ,IDFA ,DocBarcelona ו-RiverRun

Laura van Halsema
לורה ואן הלסמה היא עורכת תכניות בכירה בפסטיבל הבינלאומי לקולנוע תיעודי באמסטרדם (IDFA). במסגרת תפקידה כאחראית על תכניות מיוחדות, היא פתחה תכניות המוקדשות לסאונד ועריכה ותכניות המוקדשות לתקשורת ודמוקרטיה.

הרשמה

מפגשי ה-One On One יתואמו מראש ויתקיימו במהלך הפסטיבל בימים א' ו-ב' 14,15.5.17 בסינמטק תל אביב. יוצרים ויוצרות המעוניינים לקיים פגישה אישית עם אורחי הפסטיבל מוזמנים למלא את הטופס, ואנו נחזור אליכם בהקדם. לשאלות ובירורים ניתן לפנות לכתובת הדוא"ל eilon@docaviv.co.il. התאריך האחרון להגשת בקשה הוא 7.5.15.