קול קורא ליוצרים: "אחד על אחד" בדוקאביב 2018 — פגישות אישיות עם אורחי הפסטיבל

פגישות אישיות עם אורחי הפסטיבל הבכירים


פסטיבל דוקאביב (17-26.5.2018) יקיים זו השנה ה-6 מסגרת של מפגשים בין יוצרים ישראלים ובין בכירי התעשייה הדוקומנטרית בעולם. המפגשים נועדו ליצירת קשרים ולקידום פרויקטים דוקומנטריים חדשים.

שופטי הפסטיבל ואורחיו יקיימו סדרת פגישות אישיות, מתואמות מראש, עם יוצרים דוקומנטריים נבחרים הנמצאים בעיצומה של עבודה על הפקה חדשה לשם ייעוץ וקבלת משוב.

המפגשים יתואמו מראש ויתקיימו במהלך הפסטיבל בימים ב' ו-ג' 21-22.5.18 בסינמטק תל אביב.

יוצרים המעוניינים לקיים פגישה אישית מוזמנים למלא את טופס ההרשמה.

שיבוץ הפגישות נתון לשיקולו של הפסטיבל. הפסטיבל אינו מתחייב לקבל את ההצעות שהוגשו.

את ההצעות יש להגיש עד לתאריך 1.5

להלן ביוגרפיות קצרות של שופטי הפסטיבל:

Hans Robert EIsenhauer


הנס רוברט אייזנהאואר הוא מנהלה של חברת הפקות הקולנוע והטלוויזיה Ventana-Film בברלין. מאחוריו עשרים שנות עבודה בערוצי ARTE ו-ZDF. בין הקופרודוקציות שבהן היה שותף הסרטים “Return to Homs” ו-“Of Fathers and Sons”, זוכי פסטיבל סאנדנס.

Julia Nottingham


ג׳וליה נוטינגהם עמדה בראש המחלקה התיעודית בחברת Pulse Films. היא מפיקה עצמאית לונדונית, שעבודתה מקיפה את כל תחומי היצירה הקולנועית. סרטים שהפיקה הוצגו בפסטיבלים רבים ובהם פסטיבל ונציה, פסטיבל טורונטו, פסטיבל טרייבקה ו- SXSW.

Bishnu Dev Halder


וישנו דֶב האלדר הוא בוגר האקדמיה ההודית לקולנוע SRFTI, ובעל תואר בספרות אנגלית. סרטיו Bagher Bachcha, Pratyabartan, "נולדתי בדלהי" ו"יומנו של פליט" הוצגו בפסטיבלים בינלאומיים וזיכו אותו בשלל פרסים. וישנו הוא מנהל התכנית של דוקאדג' קולקטה.

Josh Siegel


ג'וש סיגל, אוצר במחלקת הקולנוע של המוזיאון לאמנות מודרנית בניו יורק (MoMA), אצר יותר ממאה תערוכות קולנוע ומדיה, שרבות מהן נכללו ברשימות התערוכות המומלצות של השנה ב"ניו יורק טיימס", ב"ניו יורקר" ובכתבי העת המוערכים "ארטפורום" ו"פילם קומנט".

Shane Smith


שיין סמית הוא מנהל התוכנית של פסטיבל "הוט דוקס", פסטיבל הסרטים ושוק הקולנוע התיעודי הגדול ביותר בצפון אמריקה. בעבר עבד סמית בפסטיבל הסרטים הבינלאומי בטורונטו כמנהל הפרויקטים המיוחדים וכמנהל התוכניות הציבוריות, והיה ממונה על תוכנית הסרטים הקצרים בפסטיבל סאנדנס.

Alice Burgin


אליס בורגין היא בעלת ניסיון רב בניהול ובאוצרות של תוכניות אמנותיות במגוון מסגרות, בהן פסטיבל הסרטים הבינלאומי של מלבורן, פסטיבל טרייבקה והתוכנית התיעודית עטורת השבחים POV. בורגין מנהלת את כנס AIDC – הכנס הבינלאומי ליצירה דוקומנטרית באוסטרליה – ובעבר אצרה את תוכנית הכנס.

 

 

 

בהצלחה ולהתראות בדוקאביב 2018!
צוות דוקאביב