מתי אפשר לצפות בסרטים?

באפשרותכם להפעיל את הסרט בכל שעה שתרצו במסגרת התאריכים המופיעים בכל אחד מעמודי הסרטים. כ70 סרטים מתוך תכנית הפסטיבל זמינים לצפייה עד ה30.9. לרשימת הסרטים המלאה והזמנת כרטיסים לחצו כאן.


לאחר שרכשתי את הסרטים, מה הדרך הכי קלה לצפות בהם?

לחצו על הכפתור "אזור אישי" שנמצא בסרגל העליון באתר שלנו ובחרו באפשרות "ההזמנות שלי". הזינו את מספר הנייד שאתו ביצעתם את הרכישה ולאחר מכן יישלח אליכם קוד חד פעמי לנייד. לאחר מכן הזינו אותו בשדה הרלוונטי והמערכת שלנו תזהה אתכם. כל הסרטים שהזמנתם יופיעו לכם על המסך ותוכלו להפעיל אותם. במידה ואינכם מצליחים להתחבר, תוכלו לצפות בסרטים גם באמצעות לחיצה על קישורי הצפייה שנשלחו אליכם למייל בסיום הזמנת הסרטים.


מאילו מכשירים ניתן לצפות בסרטים?

ניתן להפעיל את הסרטים מכל מכשיר שברשותכם, לרבות אייפונים ואייפדים. בעלי טלוויזיה חכמה יכולים להתחבר לאזור האישי באמצעות כניסה לאתר דוקאביב דרך דפדפן האינטרנט כרום בטלוויזיה, או באמצעות כניסה למייל דרך הטלוויזיה ולחיצה על קישורי הצפייה שנשלחו אליכם.


מה היא רשימת צפייה?

רשימת הצפייה היא הדרך הנוחה ביותר לרכז לעצמכם את הסרטים שהכי מעניינים אתכם, טרם ביצוע ההזמנה. בכל עמוד סרט מופיע כפתור (לב) "הוספה לרשימת צפייה". שימו לב! הוספת סרט לרשימת הצפייה אינה מהווה הזמנה של הסרט. על מנת שתוכלו לצפות בסרטים בזמן הפסטיבל, עליכם ללחוץ על כפתור הרכישה שמופיע ליד כל אחד מהסרטים ברשימת הצפייה (או בעמודי הסרטים), ולסיים את תהליך ההזמנה. 


איך מזמינים סרטים באמצעות המנוי?

אחרי שרכשתם מנוי, הכנסו לכל אחד מעמודי הסרטים שאתם מעוניינים לצפות בהם (או לרשימת הצפייה שלכם), ולחצו על כפתור הרכישה. לאחר שבחרתם את הסרט הראשון, לחצו על הכפתור "מימוש מנוי" והזינו את תעודת הזהות שלכם. המערכת תזהה את המנוי שברשותכם ותעדכן את סכום התשלום ל0 ש"ח. המשיכו להוסיף סרטים להזמנה בהתאם לסוג המנוי שברשותכם, באמצעות לחיצה על כפתור "הוסף סרט". לאחר שסיימתם למלא את ההזמנה שלכם, לחצו על הכפתור "מימוש מנוי" לצד כל סרט ולאחר מכן לחצו על הכפתור "הבא" שבתחתית המסך. בשלב הבא מלאו את פרטיכם האישיים ולחצו על "סיים הזמנה". הקישורים לצפייה יישלחו אליכם במייל. כמו כן תוכלו לגשת אל הסרטים באמצעות התחברות לאזור האישי בקטגורייה "ההזמנות שלי".


האם כל הסרטים מתורגמים לעברית?

כן. על מנת לבחור את השפה הרצויה לכתוביות (עברית/אנגלית), יש ללחוץ על כפתור הCC שמופיע מצד ימין בקצה התחתון של נגן הסרט.


האם ניתן לצפות בסרטים מחו''ל

לא. הסרטים זמינים לצפייה רק מישראל.


מדוע מספר הכרטיסים לכל סרט מוגבל?

הסרטים המוקרנים בדוקאביב מוגנים בזכויות יוצרים והם אינם תוכן מקורי של הפסטיבל. לכל סרט יש חברת הפקה והפצה משלו, ובהתאם לכך הסכמי ההקרנה של הסרטים בפסטיבל נסגרים עמם. בדומה למגבלה של כרטיסים באולמות, כך גם התבקשנו לייצר הגבלות לכמות הצופים באונליין.


איך אני צופה בשיחות עם היוצרים?

בשיחות שהתקיימו באולפן דוקולייב, ניתן לצפות דרך ערוץ היוטיוב של דוקאביב. הכנסו לעמוד דוקולייב באתר, ולחצו על הנגן שמופיע במרכז העמוד. ערוץ היוטיוב שלנו ייפתח עבורכם בכרטיסייה נפרדת ושם מופיעות כל השיחות שהתקיימו באולפן עם היוצרות והיוצרים הישראליים. בשיחות עם יוצרים שהתקיימו בזום ניתן לצפות דרך עמוד האירועים באתר, על ידי לחיצה על הכפתור שיחות עם יוצרים.

דילוג לתוכן