מקסיקו / ספרד 2019, 80 דקות, ספרדית, כתוביות בעברית ובאנגלית

כשבאולם הראשי של מועדון "קברט ברבה אזוּל" במקסיקו סיטי רוקדים ושותים, מאמי יושבת בממלכה שלה, זו שמאחורי הקלעים, בשירותי הנשים. היא המלאך השומר של הנשים העובדות במועדון. כשהן יוצאות לרקוד עם גברים תמורת תשלום, היא משגיחה על חפציהן אבל יותר מזה – היא משגיחה עליהן.
מאמי, הקשישה כבדת התנועה המוכרת ללקוחות פיסות נייר טואלט (תמורת טיפ זעום) הייתה בעבר מארחת, כמותן. היא מכירה היטב את גחמות הלקוחות וגם את סיפורי החיים שהובילו את הנשים לעבוד כאן. את החדרון שלה היא מנהלת ביד רמה: נוזפת, מייעצת ובעיקר יודעת להקשיב לנשים שאין להן מקום אחר לשפוך בו את הלב.
בתמיכת שגרירות מקסיקו.

פסטיבלים קודמים: IDFA


לצפייה אונליין

  • סרט זה זמין לצפייה עד ה-30/9

איך זה עובד

שימו לב! מספר הכרטיסים לכל סרט מוגבל


מפגש עם היוצרים

  • יוצרת הסרט לאורה הררה גרבין בשיחה עם תמי ליברמן

    יום ב' 07.09 בשעה 19:00


בימוי: Laura Herrero Garvin
הפקה: Laura Imperiale, Patricia Franquesa, Laia Zanon
חברת הפקה: Cacerola Films, Gadea Films
עריכה: Lorenzo Mora Salazar, Ana Pfaff
צילום: Laura Herrero Gavin
עיצוב פסקול: Eloisa Diez, Victor Cuadros
מוזיקה: Josué Vergara

מקור: Dogwoof

גופים תומכים/משדרים: שגרירות מקסיקו

CV

Laura studied a Master in Creation Documentary at Pompeu Fabra University. As La Sandía Digital co founder in Mexico, she has directed over 20 short documentary films. She had worked as Director and Director of Photography during the last 10 years. Her feature-length debut, “El Remolino” premiered at the Locarno Film Festival, was selected in more than seventy festivals and awarded for Best Documentary in several festivals such as DocumentaMadrid (Spain) and PlanetaFocus (USA).Her last short “¿Me vas a gritar?” was part of International Selection in Clermont Ferrand, Málaga, Morelia and Palm Spring and her latest documentary “La Mami” will premiered at IDFA Feature-length Competition.

אולי יעניין אותך עוד...

דילוג לתוכן