ונצואלה / בריטניה / ברזיל / אוסטריה 2020, 99 דקות, ספרדית, כתוביות בעברית ובאנגלית

היו זמנים שבהם קונגו מיראדור היה כפר דייגים שוקק, שתושביו התנהלו בסירות בין בתיו הניצבים על כלונסאות בתוך אגם מראקאיבו. אלא ששינויי האקלים ושנים של זיהום והזנחה גרמו למפלס המים לעלות, לדגים למות ולתושבים לעזוב. בכפר נותרו תושבים ספורים בלבד, ואלה מנסים לנצל את מערכת הבחירות בוונצואלה כדי לזכות בתשומת לבם של בעלי השררה.
הבמאית אנאבל רודריגז מלווה את מאבק ההישרדות של הכפר: את הפוליטיקאית המקומית שליבה שייך עדיין להוגו צ׳אווס; את המורה המתעקשת ללמד בבית ספר הזעיר, את הילדות המתייפייפות ואת האימהות הצעירות. מאחורי הצילומים המרהיבים, השלווה לכאורה והמוזיקה הנהדרת אורב אסון אקולוגי. האם מישהו יושיט להם עזרה בזמן?

פסטיבלים קודמים: Sundance, CPH:DOX, Hot Docs


לצפייה

  • סרט זה זמין לצפייה עד ה-30/9

איך זה עובד

שימו לב! מספר הכרטיסים לכל סרט מוגבל


מפגש עם היוצרים

  • יוצרת הסרט אנאבל רודריגז ריוס בשיחה עם ד"ר לליב מלמד

    שבת 05.09 בשעה 12:00


בימוי: Anabel Rodríguez Ríos
הפקה ועריכה: Sepp R. Brudermann
תסריט: Anabel Rodríguez Ríos, Sepp R. Brudermann
צילום: John Márquez
עיצוב פסקול: Daniel Turini, Fernando Henna, Henrique Chiurciu
מוזיקה: Nascuy Linares

מקור: Spiraleye Productions

CV

Venezuelan filmmaker, Anabel Rodríguez Ríos, based in Vienna, Austria, gained a Masters in Filmmaking at the London Film School,
which was sponsored by British Council and the Venezuelan Foundation ‘El gran Mariscal de Ayacucho’. Her latest short “The Barrel”, part of the Why Poverty series, went to over 50 International Film Festivals, including HotDocs, IDFA and was awarded with a TFI Latin Grant.

אולי יעניין אותך עוד...

דילוג לתוכן