כללי

מתי אפשר לצפות בסרטים?

באפשרותכם להפעיל את הסרט בכל שעה שתרצו במסגרת התאריכים המופיעים בכל אחד מעמודי הסרטים. לאחר ההפעלה הסרט זמין עבורכם ל-24 שעות (בכפוף לתאריך הסיום המפורסם).

איך מזמינים סרטים באמצעות המנוי?

אחרי שרכשתם מנוי, הכנסו לכל אחד מעמודי הסרטים שאתם מעוניינים לצפות בהם (או לרשימת הצפייה שלכם), ולחצו על כפתור הרכישה. לאחר שבחרתם את הסרט הראשון, לחצו על הכפתור "מימוש מנוי" והזינו את תעודת הזהות שלכם. המערכת תזהה את המנוי שברשותכם ותעדכן את סכום התשלום ל0 ש"ח. המשיכו להוסיף סרטים להזמנה בהתאם לסוג המנוי שברשותכם, באמצעות לחיצה על כפתור "הוסף סרט". לאחר שסיימתם למלא את ההזמנה שלכם, לחצו על הכפתור "מימוש מנוי" לצד כל סרט ולאחר מכן לחצו על הכפתור "הבא" שבתחתית המסך. בשלב הבא מלאו את פרטיכם האישיים ולחצו על "סיים הזמנה". הקישורים לצפייה יישלחו אליכם במייל. כמו כן תוכלו לגשת אל הסרטים באמצעות התחברות לאזור האישי בקטגורייה "ההזמנות שלי".

לאחר שרכשתי את הסרטים, מה הדרך הכי קלה לצפות בהם?

לחצו על הכפתור "אזור אישי" שנמצא בסרגל העליון באתר שלנו ובחרו באפשרות "ההזמנות שלי". הזינו את מספר הנייד שאתו ביצעתם את הרכישה ולאחר מכן יישלח אליכם קוד חד פעמי לנייד. לאחר מכן הזינו אותו בשדה הרלוונטי והמערכת שלנו תזהה אתכם. כל הסרטים שהזמנתם יופיעו לכם על המסך ותוכלו להפעיל אותם. במידה ואינכם מצליחים להתחבר, תוכלו לצפות בסרטים גם באמצעות לחיצה על קישורי הצפייה שנשלחו אליכם למייל בסיום הזמנת הסרטים.

מאילו מכשירים ניתן לצפות בסרטים?

ניתן להפעיל את הסרטים מכל מכשיר שברשותכם, לרבות אייפונים ואייפדים. בעלי טלוויזיה חכמה יכולים להתחבר לאזור האישי באמצעות כניסה לאתר דוקאביב דרך דפדפן האינטרנט כרום בטלוויזיה, או באמצעות כניסה למייל דרך הטלוויזיה ולחיצה על קישורי הצפייה שנשלחו אליכם.

האם כל הסרטים מתורגמים לעברית?

כן. כתוביות תרגום בעברית יופיעו באופן אוטומטי עם תחילת הסרט. ישנם סרטים בהם ניתן לשנות את שפת כתוביות התרגום לאנגלית, כדי לעשות זאת לחצו על גלגל השיניים בצידו הימני של המסך ובחרו באנגלית.

האם ניתן לצפות בסרטים מחו''ל

לא. הסרטים זמינים לצפייה רק מישראל.

מדוע מספר הכרטיסים לכל סרט מוגבל?

הסרטים המוקרנים בדוקאביב מוגנים בזכויות יוצרים והם אינם תוכן מקורי של הפסטיבל. לכל סרט יש חברת הפקה והפצה משלו, ובהתאם לכך הסכמי ההקרנה של הסרטים בפסטיבל נסגרים עמם. בדומה למגבלה של כרטיסים באולמות, כך גם התבקשנו לייצר הגבלות לכמות הצופים באונליין.

אילו כרטיסי אשראי מכבדים?

את כל כרטיסי האשראי למעט דיינרס ודיירקט.

איך פונים אליכם?

מוקד דוקאביב support@docaviv.co.il
שימו לב! ניתן יהיה לפנות למוקד דוקאביב באמצעות המייל בלבד.
המוקד פעיל בין השעות :
ראשון- חמישי, שבת 10:00-18:00
שישי 10:00-14:00
מומלץ לפנות בשעות הפעילות.
מענה יינתן בתוך יום עסקים אחד לכל המאוחר.


מנויים


האם ניתן לקנות מנוי למישהו אחר?

כן. השימוש במינוי יהיה לפי תעודת הזהות שעודכנה עם רכישת המינוי.

בכמה סרטים אני יכול לצפות במנוי?

מנוי דוקוסטרים הינו מנוי לצפייה ללא הגבלה בכל הסרטים באותו החודש.

דוקולייב שיחות עם יוצרים


האם צריך להירשם לשיחות עם יוצרים (דוק לייב)?

כן, ומספר המקומות מוגבל.

האם המינוי כולל שיחות עם יוצרים (דוק לייב)?

השתתפות בשיחות אינה מחייבת מנוי וללא עלות, יש להירשם בנפרד ומראש, מספר המשתתפים מוגבל.

כיצד נרשמים לשיחות?

לינק ההרשמה נמצא בעמוד הראשי באתר ובעמודי הסרטים.