דנמרק 2019, 59 דקות, כתוביות בעברית ובאנגלית

בלבה של קופנהאגן ניצב יהלום שחור מלא אוצרות – זוהי הספרייה המלכותית של דנמרק. מחוץ למבנה הגרניט המרשים, הנוף קופא ומפשיר בדרמטיות האופיינית לארצות הצפון, ובפנים מתנהלת תנועה ערה לא פחות – תנועה של רעיונות. הסרט עוקב אחרי אוצרות הספרייה ואורחיה. אלה שוקדים על הכנת תערוכות בנושאים מטלטלים כמו עבדוּת ומשבר האקלים, מארחים אמנים כמו אולאפור אליאסון ומרינה אברמוביץ' – המציעים דרכים חדשות להתייחס בהן לספרים – ומקדישים ימים לשימור ומחקר של אוספים נדירים. המראות המתחלפים של טבע ועיר מתערבבים עם הלהט האינטלקטואלי וביחד הופכים את האתר למוקד של סערה יצירתית.

פסטיבלים קודמים: Full Frame, CPH:DOX, Nordisk Panorama, Oaxaca Film Festival, CINETEKTON (Festival Internacional de Cine y Arquitectura), Architecture & Design Film Festival


לצפייה אונליין

  • הסרט זמין לצפייה עד 28/2

איך זה עובד

שימו לב! מספר הכרטיסים לכל סרט מוגבל


בימוי, עריכה וצילום: Mauricio González-aranda
הפקה: Mauricio González-aranda, Signe Byrge Sørensen
עיצוב פסקול: William Skov Hansen
מוזיקה: Christian Pehrson Balvig, Adam Lilienfeldt

CV

Mauricio González-Aranda was born in Mexico and later moved to the US, where he completed most of his education. He graduated in 2015 from Princeton University with a Bachelor’s Degree in Physics. Following graduation, Mauricio began at Final Cut for Real as a researcher for Joshua Oppenheimer and has also been involved as production assistant in both fiction and non-fiction films, including Songs of Repression, The Distant Barking of Dogs, and Strong Island. A Word for Human is his first feature documentary.

אולי יעניין אותך עוד...

דילוג לתוכן