ארצות הברית 2014, 89 דקות, אנגלית, כתוביות בעברית ובאנגלית

הפיצוץ הזה היה כנראה בלתי נמנע. בית הספר הפתוח בעיירה קטנה בניו ג'רזי אמור היה להיות מקום להגשמת חלומות: הלימודים הם בחירה ולא חובה, וכל החוקים נקבעים על ידי מורים ותלמידים ביחד, תוך התחשבות זהה בדעותיהם. אבל מסתבר ששיתוף פעולה, הדדיות ואחריות זה לא עסק פשוט. הילדים, שניתנת להם חירות מלאה למצוא את הכלים לפתור שאלות מוסריות, מפגינים תובענות, אגוצנטריות ואפילו אלימות ושעמום והמורים מוצאים את עצמם מותשים, מבולבלים ותוהים "האם אנחנו משוגעים?" ומשיבים: "אין ספק".
שנה ראשונה בחייו של מוסד חינוכי שמנסה לספק לילדים סביבה אחרת, אבל מוצא את עצמו מתקשה להתמודד עם אתגרים לא צפויים דווקא מצד הילדים.
זוכה התחרות הבינלאומית, פסטיבל דוקאביב 2015.

פסטיבלים קודמים: True/False, CPH:DOX

האתר הרשמי


לצפייה אונליין

  • הסרט זמין לצפייה עד ה-31/1

איך זה עובד

שימו לב! מספר הכרטיסים לכל סרט מוגבל


בימוי וצילום: Amanda Wilder
הפקה: Jay Craven, Robert Greene, Amanda Wilder
חברת הפקה: Wilder Films
עריכה: Robert Greene

מקור: The FIlm Sales Company

CV

Amanda Wilder spent years writing poems, then in the hills of Vermont fell into filmmaking, which led to a B.A. thesis “The Poetic Documentary and the Documentary Poem,” for which she created poetic documentaries and studied the works of poets Marianne Moore, William Carlos Williams, Gary Snyder and Jorie Graham as they relate to the documentary impulse found in poetry. APPROACHING THE ELEPHANT is her first feature. Wilder has shot as second camera alongside Albert Maysles for Maysles Films, Inc. features and commissioned works. She has written articles on filmmaking and transmedia for Filmmaker Magazine, Nonfics, IFP and The Talkhouse. She lives in New York.