ישראל 2017, 58 דקות, עברית וצרפתית, כתוביות באנגלית

מיכל בת-אדם היא במאית הקולנוע הראשונה והיחידה בישראל שיצרה בעקביות סרטים החל משנות השבעים ועד היום. זהו פורטרט רגשי ואסוציאטיבי של קולנוענית שהקדימה את זמנה, שחקנית יפהפייה ומצליחה שתבעה את זכותה לעבור לצד השני של המצלמה וספגה בשל כך ביקורות אכזריות. הסרט מלווה את בת-אדם בזמן צילומים לסרטה החדש ודל התקציב ואף מתעד באינטימיות את חיי היומיום לצד אהובה מזה 40 שנה, הבמאי משה מזרחי. שניהם נאבקים להמשיך לעשות סרטים למרות הגיל המבוגר והפניית העורף של הממסד. "מקווה שאני בפריים" מעורר שאלות על יצירה והזדקנות, אהבה, זוגיות וחמלה, קולנוע כזיכרון והגבול המטושטש שבין החיים לסרטים.
זוכה פרס אופיר וכן בפרס השופטים, פסטיבל דוקאביב 2017

האתר הרשמי


לצפייה

  • הסרט זמין לצפייה עד ה-30/4

איך זה עובד

שימו לב! מספר הכרטיסים לכל סרט מוגבל


מפגש עם היוצרים

  • מקווה שאני בפריים - קולנוע תיעודי על גיבורות תרבות אירוע לכבוד זכייתה של מיכל בת אדם בפרס ישראל יוקרן הסרט: מקווה שאני בפריים (נטעלי בראון, 2017, 58 דקות) שיח בעקבות הסרט: על קולנוע תיעודי פמיניסטי אשר מחזיר ומציב בתודעה הציבורית נשים יוצרות וכותבות בהנחיית העיתונאית ומבקרת הקולנוע יעל שוב ובהשתתפות היוצרות: נטעלי בראון (מקווה שאני בפריים) לינה צ'פלין ((נ)תיבה; אנדרגראונד בלט) רות ולק (בובה ממוכנת; הגן המפליג למרחקים; חדר משלך: נשים כותבות) סיון ארבל (העלמה בלובשטיין, רחל; מה שאני עכשיו; ילדה; עורכת הסדרה גיבורי תרבות)

    יום ו' 16.04 בשעה 12:00


בימוי, הפקה ותסריט: נטעלי בראון
חברת הפקה: N.b-movies
עריכה: גדעון לצמן
צילום: נטעלי בראון, עדי מוזס
תחקיר: נטעלי בראון, תחקיר ויזואלי: לילי יודינסקי
פסקול: אביב אלדמע
מוזיקה: אשר גולדשמידט

מקור: Go2films

גופים תומכים/משדרים: קרן מקור לסרטי קולנוע וטלוויזיה, הרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו, מפעל הפיס, N.B-movies

קורות חיים

נטעלי בראון היא יוצרת קולנוע תיעודי ועלילתי. סרטיה הוקרנו בפסטיבלים (ברלין, אידפא, פאלם-ספרינגס, פול-פריים ועוד) ובטלוויזיות ברחבי העולם וזכו בפרסים ובהוקרה רבה. בעבר היתה המנהלת האמנותית של הפסטיבל הבינלאומי לסרטי נשים בישראל. מבין סרטיה: נדר, התליין, גוועלד, מתמורפוזה.

אולי יעניין אותך עוד...

דילוג לתוכן