ישראל 2012, 43 דקות, עברית, כתוביות בעברית

רבות נכתב ודובר על חייו של אסי דיין, אך מעולם לא נפרש סיפור חייו המלא כמכלול המקשר בין שלל האירועים, חיי הנפש, היצירה והרעיונות של אדם מיוחד זה.
חייו של אסי הם דרמה ענקית, מיתולוגית כמעט – על אבות ובנים, על יצירה וקולנוע, על תולדותיה של המדינה. אלו חיים מלאי פורענויות ורגעי חסד, יצירה ומשברים נפשיים, תהילה והרס עצמי. זהו גם סיפורה של משפחת דיין המיתולוגית, המשפחה המהוללת והמקוללת, ממשה דיין ועד ליאור דיין.
אסי מספר בקולו החם והמוכר את קורות חייו, מתבונן אחורה בזעם, בחמלה ובהומור, ובוחן את מעשיו ואופיו בזכוכית מגדלת ובסכין מנתחים. קולו מלווה חומרים ארכיונים עשירים ונדירים שרבים מהם טרם נראו.
ההקרנה באדיבות HOT8


לצפייה

  • הסרט זמין לצפייה עד ה30.6

איך זה עובד

שימו לב! מספר הכרטיסים לכל סרט מוגבל


בימוי: עדי ארבל, מויש גולדברג
הפקה: אמיר הראל, איילת קייט
חברת הפקה: למה הפקות
עריכה: טל רבינר
צילום: שארק דה מאיו
תחקיר: יעל בירון ,קרנית מנדל , רותם הר
פסקול: אביב אלדמע

מקור: למה הפקות

גופים תומכים/משדרים: HOT8, קרן רבינוביץ' - פרוייקט קולנוע, מפעל הפיס

קורות חיים

עדי ארבל היא מעורכות התוכן המנוסות והמוערכות בתחום הקולנוע התיעודי. היא ליוותה ויזמה פרוייקטים רבים בתחום שזכו להצלחה רבה כמו "וואלס עם באשיר" , "מועדון בית הקברות", "לראות אם אני מחייכת", "בולדוג", "גיבורי תרבות", "תל אביב" ועוד רבים אחרים.
סרטיה האחרונים כבמאית "שיר ערש" ו"אני ישנה וליבי ער" שודרו בערוצי הטלוויזיה הישראלים ובערוצים בינלאומיים, והשתתפו בפסטיבלים רבים. עדי מתמחה בליווי פרוייקטים תיעודיים משלב הפיתוח ועד למימוש הרעיון. היא משמשת כלקטורית לקרנות הקולנוע השונות וכיועצת תוכן ומפתחת פרוייקטים לגופי שידור ישראלים.

מויש גולדברג, תסריטאי ובמאי. בין עבודותיו- הסדרות "תיקים מהסנגוריה" (יסדוקו), "נעורים" (ערוץ 8), "מייקל" (יס).

דילוג לתוכן