בלגיה 2019, 85 דקות, צרפתית, כתוביות בעברית ובאנגלית

זה קרה לאדה, אבל זה קרה גם לה, ולו, ולהיא, ולהם. הסיפור נפוץ עד אימה: גבר שהיא מכירה מזמין אותה לארוחה ותוקף אותה. הסיפור של אדה מסופר מפיהם של אנשים אחרים, שונים ממנה בגיל, במגדר, ברקע. ובכל זאת, כל אחד מהם מכיר את החוויה מחייו שלו, ולוקח את הסיפור למחוזות אישיים משלו. הבמאית הצרפתייה אלקס פוקן יוצרת פסיפס רשומוני עדין של חוויות וקולות. המציאות המצטיירת מתוכו מוכרת לכולנו, ובכל זאת מתעתעת: מה בדיוק קרה? ולמי? ואיך יתכן שהסיפורים, השונים אלה מאלה, כל כך מוכרים לכולנו? כדי להבין, אין לנו ברירה אלא להקשיב, גם לאותם קולות שהיינו מעדיפים להדחיק או להשתיק בתוכנו.
בכורה ישראלית

פסטיבלים קודמים: Visions Du Reel, Sheffield, DokFest Leipzig, IDFA

האתר הרשמי


לצפייה אונליין

  • הסרט זמין לצפייה עד ה-28/2

איך זה עובד

שימו לב! מספר הכרטיסים לכל סרט מוגבל


מפגש עם היוצרים

  • מה שלא הורג: שיחה על סיקור תקשורתי ועדות של אלימות מינית. בשיתוף פוליטיקלי קוראת - גוף תקשורת פמיניסטי. משתתפות: מאיה רומן - מנכ"לית וממיסדות פוליטיקלי קוראת; אלכס פוקן - במאית הסרט; מריקה פינוי - שחקנית ומשתתפת בסרט; אבקילש קולץ' - כתבת בפוליטיקלי קוראת; תמר פריאל - עובדת סוציאלית וחוקרת תרבות.

    יום ד' 24.02 בשעה 20:30


בימוי ותסריט: Alexe Poukine
הפקה: Michel Steyaert, Cyril Bibas, Elise Hug
חברת הפקה: Centre Video De Bruxelles, Alter Ego Production
עריכה: Agnes Bruckert
צילום: Elin Kirschfink
עיצוב פסקול: Bruno Schweisguth, Remy Gerard

מקור: ANDANA FILMS

CV

Born in 1982, Alexe Poukine is a director and scriptwriter. After attending drama classes, she studied ethnology, documentary filmmaking and scriptwriting. Petites Morts, her graduation film, has been selected in several international festivals.
Her first feature-length documentary film, Dormir, dans les pierres, was screened in 2013 in numerous festivals.

אולי יעניין אותך עוד...

דילוג לתוכן