בריטניה 2015, 94 דקות, אנגלית, יפנית וקוריאנית, כתוביות בעברית ובאנגלית

סיפור חייהם כמו נלקח מסרט הזוי: הוא – שינג סנג אוק, במאי נודע שיצר בשנות החמישים והשישים למעלה ממאה סרטים בדרום קוריאה. היא – צ'ואי יון הי, כוכבת קולנוע נערצת ואשתו לשעבר. הם נחטפו והוחזקו כמעט עשור בצפון קוריאה, על פי פקודתו של המנהיג קים ג'ונג איל. הדיקטטור, מתברר, היה שוחר קולנוע מושבע אך לא היה מרוצה מרמת הסרטים שהופקו בארצו. הוא רצה אנשי מקצוע משובחים ודרש שיביאו לו את הבמאי והשחקנית הנערצים עליו, כדי שיוכל לכפות עליהם ליצור קולנוע נפלא, על פי הוראותיו. השניים הוחזקו בנתק מוחלט מהעולם, כמין חיות מחמד של הרודן הקוריאני. אחרי שנים, כדי להימלט מכלוב הזהב של קים ג'ונג איל, הם נדרשו לכתוב, לביים ולממש את הדרמה הגדולה בחייהם.

פסטיבלים קודמים: Sundance, Berlinale


לצפייה אונליין

  • הסרט זמין לצפייה עד ה-11/3

איך זה עובד

שימו לב! מספר הכרטיסים לכל סרט מוגבל


בימוי: Ross Adam, Robert Cannan
הפקה: Ross Adam, Robert Cannan, Natasha Dack
חברת הפקה: The Documentary Company, Hellflower Film, Submarine, Tigerlily Films
עריכה: Jim Hession
צילום: Yoonseuk Back, Park Byung Kyu, Ric Clark, Will Edwards, Jon Sayers, Robin Probyn, Wilson M Waggoner, John Halliday, Richard Numeroff, Mary Farbrother, Dan Stafford Clark, Ross Adam
מוזיקה: Nathan Halpern

מקור: Magnolia Pictures

CV

Rob Cannan has worked in various roles on features, shorts and music videos, including as Nick Broomfield’s AP on the docu-drama GHOSTS, before directing the critically acclaimed documentary THREE MILES NORTH OF MOLKOM. It won an audience award and was nominated for Best Documentary at the British Independent Film Awards.

Ross Adam has worked as a director, cameraman and editor on short films, music videos, art installations, commercials and corporate videos and is a talented photographer.

אולי יעניין אותך עוד...

דילוג לתוכן