ארצות הברית 2018, 98 דקות, אנגלית, כתוביות בעברית

אילו רמברנדט או פיקאסו היו מציירים היום, סביר להניח שהסוכנים שלהם היו אומרים להם להאט את הקצב. לצייר פחות, כדי לשמור על מחיר גבוה. עולם האמנות כיום הוא שוק מדוד מאוד ומחושב. הטירוף, התשוקה והפראות שאמורים לאפיין עולם כזה נשארים מנת חלקם של האמנים, שהם החוליה החשובה, אבל גם הרחוקה ביותר מעשרות המיליונים המתגלגלים בשוק הזה בחופשיות.
הבמאי נתניאל קאהן מבקר בסלונים של אספני אמנות גחמניים, במרתפיהם של סוחרים ובמכירות פומביות מתוחות. הוא משוחח גם עם אמנים (כמו ג'ף קונס) שהפכו לפס ייצור ועם יוצרים מיוסרים, ומנסה להבין מהי אמנות, למי היא מיועדת והאם יש בכלל קשר בין מחיר לאיכות.

פסטיבלים קודמים: Sundance, True / False, CPH: DOX, San Francisco Intl Film Festival, Full Frame, Minneapolis-St. Paul International Film Festival, Jeonju IFF, Encounters Documentary Film Festival, AFI Docs, Provincetown Film Festival, Nantucket Film Festival, Newport Beach Film Festival, Jerusalem Film Festival, Camden International Film Festival, Atlantic Film Festival, Halifax, Athens IFF, Vancouver IFF, Milwaukee Film Festival, San Diego Jewish Film Festival


לצפייה

  • הסרט זמין לצפייה עד ה30.6

איך זה עובד

שימו לב! מספר הכרטיסים לכל סרט מוגבל


בימוי: Nathaniel Kahn
הפקה: Jennifer Blei Stockman, Debi Wisch, Carla Solomon
עריכה: Sabine Krayenbühl
צילום: Bob Richman
מוזיקה: Jeff Beal

גופים תומכים/משדרים: HBO

CV

Nathaniel Kahn is an award-winning filmmaker. His documentary My Architect, a portrait of his father, Louis I. Kahn, won the 2004 DGA Award and was nominated for an Academy Award, two Film Independent Spirit Awards, and an Emmy. His short films include the Emmy- and Academy Award–nominated Two Hands, about the internationally celebrated pianist Leon Fleisher. Other films include Telescopeand Dark Side of the Sun.

דילוג לתוכן