ישראל 2018, 60 דקות, עברית, כתוביות בעברית ובאנגלית

מערכת יחסים בין חולה לרופא היא דבר מורכב תמיד, אבל כשמטופל לא יכול לדבר או לקבל החלטות עבור עצמו, זה הופך להיות מסובך במיוחד. ככה נראית המציאות היומיומית איתה מתמודדים גיבורי הסרט אריאלה ושמוליק, וטרינרית ומטפל ראשי בבית החולים לחיות בר, מקום שהוא יקום מקביל עם שאלות וחוקים משלו.
מה עושים כשמצבו של מטופל שלך עלול להחמיר רק מעצם הקרבה אליך? עם המון אהבה ועבודה סיזיפית הם מנסים להתקרב ומתעמתים עם שאלות שנכונות גם לחיים מחוץ לכותלי המרפאה – האם שווה לחיות ולהחיות בכל מחיר, מתי העזרה והטיפול רק מאריכים את הסבל, ואיך אפשר לדעת מתי הרגע הנכון לשחרר. באדיבות yes דוקו

האתר הרשמי

לרכישה

אוריאל סיני הוא צלם עיתונות, במאי וצלם קולנוע. זכה בפרסים רבים בתחרויות בינלאומיות על עבודתו העיתונאית, ביניהם מקום ראשון בתחרות "World Press Photo" ומועמדות סופית לפרס הפוליצר. עבור סרטו הדוקומנטרי "ספורים", שביים במשותף עם דנה דורון הוא זכה בפרס סרט הביכורים של פורום היוצרים ומקום שני בפסטיבל הסרטים בשיקגו.

דנאל אל-פלג סיימה בהצטיינות את לימודיה בביה"ס סם שפיגל ב-2017, ומאז היא עובדת כעורכת בסרטים וסדרות דוקומנטריים. סרטה הקצר "מה שבפנים" השתתף בפסטיבל חיפה האחרון. "פרא" הוא סרטה הארוך הראשון.

הפקה: שלום גודמן
חברת הפקה: אנמוס הפקות
תסריט: דנאל אל-פלג, אוריאל סיני
עריכה: נילי פלר
צילום: אוריאל סיני
פסקול: אביב אלדמע
מוזיקה: אופיר ליבוביץ

מקור: Cat & Docs

גופים תומכים/משדרים: yes דוקו, קרן רבינוביץ' - פרוייקט קולנוע, מפעל הפיס, קופרו