אשת חיל

אישה חרדית עושה הכל: מטפלת בילדים ומפרנסת את המשפחה, אבל לכנסת אסור לה להיבחר. אסתי שושן יוצאת למסע עם חברותיה לשינוי איסור היסטורי בחברה החרדית. היא נחושה לשחרר 600,000 נשים, אך מה המחיר האישי שתשלם?

בית הספר ליד הים - אונליין

בית הספר בכפר הנורווגי הזעיר נסגר, והתלמידים הצעירים מתמודדים עם מערבולת רגשות.

בית משלי

הודיה, אישה עם שיתוק מוחין מולד, מתמודדת לראשונה עם עצמאותה בגיל 34 - ויוצאת למצוא לעצמה בית.

גיל 11 - אונליין

איסבלה וזואי, חברות-טובות-לנצח, מתמודדות יחד עם ההתבגרות המתקרבת.

דיוקן

לקראת שחרורו של בעלה האלים מהכלא, כיפאיה מחפשת דרך לשרוד. היא מציירת נשים שנרצחו על ידי בני זוגן ופוגשת אחיות, אימהות וילדות. כל מפגש הופך לדיוקן של נרצחת ולכתב אישום נגד החברה, המשטרה ובתי המשפט.

התזמורת עם הכלים השבורים

מנצח מבריק, שלושה מלחינים מחוננים ומאה נגנים בחזרות לקראת מופע משונה - סימפוניה לכלי נגינה שבורים. במבט פואטי ומשעשע על השבור ועל השלם אנו נחשפים לשלל דמויות ירושלמיות ולניסיון עיקש לייצר הרמוניה בעיר מלאת חריקות.

חייה של איוואנה

איוואנה נולדה בטונדרה הארקטית. היא חלמה להיות רקדנית, אבל נכנסה להיריון בגיל 15 וכיום מגדלת לבדה את חמשת ילדיה, בקרון, בלב מישורי הקרח. הסרט מלווה אותה במהלך ארבע שנים, בתהליך מרשים של צמיחה ועצמאות.

ילדותו של עימאד

עימאד עדיין לא בן חמש, וכבר בילה מחצית מחייו בשבי דאע"ש. את האימה שחווה שם, ואת האלימות שנטענה בו, אי אפשר למחוק. בדרכו המטלטלת והמרגשת אל ההחלמה הרגשית מלוות אותו אמו, סבתו ומטפלת יוצאת דופן.

כל העצים נושבים ברוח

ילד מאומץ, נטיות אובדניות, אספרגר, יוצר קולנוע – כל ניסיון להגדיר את אורן לוי מיועד מראש לכישלון. יחד עם משפחתו ומצלמת הווידיאו בה הוא מתעד את עצמו, אורן טס לגואטמלה למסע הגדול של חייו.

לברוח

רגע לפני שהוא נישא לאהוב ליבו, אמין - שהגיע לדנמרק לבדו כילד פליט - מספר לראשונה את סיפור בריחתו המצמרר מאפגניסטן, וחושף את הסוד שהחניק כל חייו. דבריו מוצגים בשילוב כובש של אנימציה מרהיבה וצילומי ארכיון.

סיבה לחיות

יונתן לוין נפצע במלחמת לבנון השנייה ונותר משותק ובלי יכולת לדבר. בליווי אדוה, המתקשרת איתו בכתיבה, הוא מנסה למצוא משמעות לחייו. הסרט מצולם מנקודת מבטו של יונתן ומזמין את הצופה לעולם פנימי מרתק ויוצא דופן.

ענת גוב, על החיים ועל המוות

בחזרות אחרונות לקראת מותה, מבקשת המחזאית ענת גוב מאריק קנלר, סוכן אמנים, לדאוג לעיזבונה. בשיחתם המתועדת האחרונה הם נוגעים בחיים, במוות וביצירתה. ענת מבקשת להוריש לאלה הנשארים אחריה את צוואתה הרוחנית: יש סוף טוב.