אפריל בצרפת

הצצה לממלכת הילדות העשירה ומלאת הדמיון כפי שהיא נשקפת מעיניה של אפריל בת ה-5, שמגיעה לחופשה בכפר צרפתי ומשנה את חיי הסובבים אותה.

בילי ומולי: סיפור אהבה אחר

הפקה מרהיבה ומרחיבת לב של נשיונל ג'אוגרפיק על קשר מפתיע שרוקמים גבר בודד ולוטרה ידידותית על רקע הנופים עוצרי הנשימה של אי ומפרץ בסקוטלנד.

בנים

קורותיהם של שלושה סטודנטים במינכן בקיץ אחרון של ברומאנס - מהמסיבות, הסרטונים בטלפון והווידויים על בנות וגודל הפין ועד השיחות הכנות שלהם על רגשות ועל חברוּת.

בקבוק. ים. אוהב.

רמי אוהב לאסוף בקבוקים מהרחוב וכשנופל בקבוק, הוא מזהה בדיוק באיזה תו הוא נפל. דרך המוזיקה הוא מנסה להתחבר לאחיו, מנצח בינלאומי שהפך לאפוטרופוס שלו. עולם צבעוני ונסתר ובתוכו אחים המתמודדים עם מציאות שתופסת אחד מהם כמוגבל.

הכיתה

הלחץ מהבחינה הראשונה, הודאה בשקר קטן, חיוך בלתי מבוטל של הצלחה - המצלמה מתמקמת בקרבת ילדי כיתה אחת בבית ספר יסודי בווינה ומפליאה לקלוט את האירועים שיעצבו את אישיותם.

הקופצים מהחומות

בימי הקיץ הלוהטים בעכו, מסורת עתיקה מחברת בין הדורות - ילדים ובני נוער קופצים מחומות העיר העתיקה אל מימי הים הקרירים, וכל קפיצה היא פעולה של חופש. במקום זה צומחות חברויות וגם אהבות, המחזירות אותנו לתמימות הילדות.

הרבי קפוארה

איך הופך נער חרדי ביישן למאסטר עולמי בקפוארה וכיצד מגיבה קהילת בני ברק למהפכה שהוא נחוש לחולל? הסרט מתעד את המאבק של מיקי חייט, מייסד "חרדים לקצב", לחבר בין רוח וגוף ולגשר בין פחדים וחלומות.

ויוה ורדה!

הפיסות העלומות בביוגרפיה של אנייס ורדה, מהקולנועניות החשובות בהיסטוריה, משתלבות באופן בלתי נמנע בעבודות הסינמטיות המשובחות והפרועות של מי שיישמה הלכה למעשה את ההומור כאינטלקט, את השובבות כאסטרטגיה ואת הפמיניזם כדרך חיים.

טרואגרו - הנאות קטנות

אמן התיעוד המתבונן פרדריק וייזמן מקדיש את סרטו החדש לבית טרואגרו, מסעדת שלושה כוכבי מישלן מתוזמרת היטב, מוסד משפחתי וגן עדן לחובבי קולינריה ואסתטיקה משובחת.

להתפרא

דוקו-טבע קסום ויפהפה על בני זוג באזור הכפרי של דרום אנגליה שמחליטים להבריא את הקרקע שלהם על ידי "החזרתו" אל הטבע הפראי. התוצאות המדהימות הן משב מרענן של אופטימיות ותקווה להתחדשות אקולוגית.

לצייר עם ריקרדו

הצייר ריקרדו קבאלו מזמין את הצופים אל האטלייה שלו, ופותח צוהר לתהליך עבודה המעלה באוב אינספור מקורות השראה, בסרט שהוא מסע חווייתי בנבכי ההיסטוריה של הציור.

מונוגמיה

במסע אישי, הנע בין מערכת היחסים של הוריו לבין זו של אהובתו ושלו, בוחן הבמאי את לבה של מערכת היחסים המונוגמית, את הקשר בינה לבין אהבה, ואת ההתרגשות לצד המחיר הטמונים ביחסים פתוחים.

ספיר

היא רוצה להיות אישה, היא רוצה להיות שופטת כדורגל מקצועית. האם היא יכולה להיות גם וגם? ספיר - שופטת הכדורגל הטרנסג'נדרית הראשונה בעולם בליגה מקצועית, נמצאת עתה בתהליך ההתאמה המגדרית, והיא לא מתכוונת לוותר על החלומות שלה.

תמיכה מלאה

בתא מדידה קטן בחנות החזיות, הלקוחות חושפות את מערכת היחסים המשמעותית ביותר בחייהן – זו שיש להן עם החזה שלהן. סיפור על אהבה, נשיות וקאפ סייז.