בובי ג'ין

אחרי עשר שנים מוצלחות בלהקת "בת שבע", ובעיצומו של סיפור אהבה סוער עם רקדן צעיר, בובי ג'ין סמית חוזרת לארה"ב כדי לצמוח כיוצרת עצמאית. היצירה האישית הראשונה שלה מחייבת אותה לחשיפה חסרת תקדים עבורה.

היהלום השחור - הספרייה המלכותית בדנמרק

היהלום השחור הוא ביתה של הספרייה המלכותית של דנמרק. השקט בתוכו - האופייני לספריות - מטעה, משום שמאחוריו מתחוללת סערה יצירתית. האוצרים והאורחים (ובהם מרינה אברמוביץ' ואולאפור אליאסון) מגלגלים רעיונות גדולים, הפורצים מן הספרים אל העולם.

הנאהבים והרודן

במאי נודע ושחקנית נערצת נחטפו מדרום קוריאה והובאו לביתו של קים ג'ונג איל. הדיקטטור הצפון קוריאני כלא אותם במשך שנים בכלוב של זהב, כסוג של חיות מחמד, וכפה עליהם ליצור סרטים לטעמו. הם הצליחו להימלט כדי לספר לעולם את סיפורם הלא ייאמן.

סטפן בראון

מלחמת ירושה מאירה מחדש את סיפור חייו הסוערים של מעצב הפרוות הידוע סטפן בראון וסיפור אהבתו לאליעזר ראט, שהתקיים במשך 40 שנה בסלון המפואר והדקדנטי שברחוב אלנבי. הקרנה באדיבות HOT8

ספיינל טאפ

סרט בסגנון כמו-דוקומנטרי, שעוקב אחר להקת רוק בריטית דמיונית - הספיינל טאפ - בסיבוב הופעות בארה"ב. זוהי פרודיה על סרטים דוקומנטריים מוזיקליים, שהפכה לסרט קאלט. הלהקה הפיקטיבית הפכה לתופעה ממשית לגמרי, שהגיעה לשיאה בסיבוב הופעות מצליח בעולם.

קוסמה - אינסוף

בגיל 90 יש ליאיוי קוסמה מיליוני מעריצים באינסטגרם, חשבון בנק תפוח וסטודיו במוסד לחולי נפש שבו היא מאושפזת. סיפור חייה של האמנית היפנית המצליחה בעולם מורכב ומפתיע לא פחות מיצירותיה המיוחדות. הקרנה באדיבות HOT8

רמברנדט שלי

רמברנדט, המגה-סטאר מבין המאסטרים הגדולים של הציור, ממשיך לעמוד בלבן של סערות גדולות גם 350 שנה לאחר מותו. גילויים חדשים הנוגעים ליצירותיו מטלטלים בעוצמה את עולמם של סוחרים, אספנים וחוקרי אמנות.