איך ליצור הר

על גג מפעל ענק למיחזור אשפה בקופנהאגן בונה האדריכל השאפתן ביארק אינגלס פארק עצום, שבלבו מסלול סקי. השלמת הפרויקט הסבוך מצריכה פתרון לאלפי בעיות קטנות וגדולות, אך בסיומו זוכה קופנהאגן השטוחה בהר קסמים משלה.

גן עדן

שנה שלמה ב"סח'נה", אחד הגנים הלאומיים הפופולריים בישראל, חושפת את מרכיביה המסוכסכים של הנפש הישראלית.

הדולפין

סיפורו של נער, שאלימות בוטה שחווה גרמה לו לטראומה נפשית קשה. כוחותיהם של האהבה, הטבע והדולפינים מסייעים לו להשתקם.

החוף הנפרד

במפרץ קטן בחופי תל אביב, כשביניהם חוצצת גדר עץ, מתקיים חוף ההומואים לצד החוף הנפרד - החוף היחיד בעולם אשר מפריד בין גברים לנשים, שאליו "בורחות" נשים חרדיות. זהו המקום בו הן מוצאות עצמאות ומפלט מכבליהן. הקרנה באדיבות HOT8

המחיר האמיתי

כשמציצים אל מאחורי הזוהר והעושר, מתברר שטביעות הרגליים הגסות של עולם האופנה אינן נעצרות בסדנאות היזע. נהרות בפונג'ב, שדות כותנה בטקסס ואפילו תעשיית חומרי הנפץ - מושפעים כולם מהעובדה שכולנו רוצים הרבה בגדים ובזול, ומתעלמים מהמחיר האמיתי.

לחם יומנו

הבנאליות של תעשיית המזון. מבט ישיר החושף ללא מילים, ובקצב כמעט מדיטטיבי, את פס הייצור המרהיב אך מבעית, שלאורכו הופכים בעלי חיים וצמחים למוצרים שיונחו בסופו של דבר על הצלחת שלנו, בתקווה שלעולם לא נשאל איך הגיעו לשם. בתמיכת פורום התרבות האוסטרי.

מבול

בצלו של מבול שהתרחש לפני אלפי שנים, ארבע דמויות מרחפות בין אדמה לאמונה, בהתמודדות יומיומית עם השתנותו של הטבע.

מלח הארץ

הבמאי וים ונדרס מתעד את הצלם הברזילאי הנודע סבסטיאו סלגדו במהלך עבודתו על פרויקט אדיר ממדים בו הוא מתאר דרך עדשות המצלמה שבטים ונופים פראיים מרהיבים שלא נחשפו עדיין בפני האדם המערבי.

נשיא האי

מוחמד נשיד, נשיא האיים המלדיביים, הפך לאחד הקולות הבינלאומיים המובילים במאבק כנגד השינוי האקלימי כאשר ההתחממות הגלובלית איימה להביא לעליית פני האוקיינוס ולהטביע כליל את ארצו. דיוקן מעורר השראה של פוליטיקאי מסוג נדיר שנבחר בבחירות הדמוקרטיות הראשונות באיים המלדיביים לאחר 30 שנות דיקטטורה.

סמואל בעננים

באתר הסקי הגבוה בעולם הנוף עוצר נשימה, אבל אין בו כבר שלג. אבל סמואל, מפעיל רכבל הסקי על ההר, מסרב לנטוש את תפקידו. הוא משאיר למדענים את השאלות ומחפש את התשובות בפולחנים שנועדו לרצות רוחות שאולי יחזירו להר את השלג.

רוח דרומית בחוף הילטון

'רוח דרומית בחוף הילטון' הוא סרט על תרבות, על הצלחה ועל נפילה דרך ספורט הגלישה. סרט על דרך חיים ייחודית. סרט על ישראליות – ועל הבריחה ממנה.