אפולוניה, אפולוניה

אפולוניה נולדה להורים בוהמיינים וגדלה בתיאטרון פריזאי מחתרתי. ליאה גלוב עקבה אחרי האמנית הצעירה הכובשת את המסך בכריזמה חד פעמית, במשך 13 שנה, והחברות העמוקה שנוצרה ביניהן אפשרה לה לתעד את התבגרותה האמנותית והפוליטית. זוכה התחרות הבינלאומית בפסטיבל IDFA.

ההזדמנות

שלושה ילדים ממשפחות קשות יום, מוכשרים וכובשי לב, משתלבים בסדנת בלט ניו יורקית ובעידוד המנטור שלהם מתרגמים את קשיי הסביבה ממנה הם מגיעים לתנועה שמשחררת את הרוח ומלמדת אותם מהי סבלנות והתמדה.

השיבה מהפלנטה האחרת

סופר השואה קצטניק שמר בקנאות על פרטיותו, עד שנאלץ לחשוף את שמו במהלך משפט אייכמן, שם התמוטט על דוכן העדים לתדהמתו של הקהל. הסרט משרטט דיוקן של סופר שהחליט להתמודד עם טראומה באמצעות טיפולי LSD.

ורמיר מקרוב

כדי להקים את תערוכת יצירות ורמיר הגדולה אי פעם - זו שמיליוני תיירים יצבאו על פתחה - גרגור ווֶבר, אוצר הרייקסמוזיאום, וצוותו מלקטים את היצירות המופלאות מאוספים בעולם ומנסים לפענח את התעלומות בחייו ויצירתו של הצייר הגדול.

סינדי לאופר - תנו לקנרית לשיר

המשפחה קשת היום ובית-הספר הקתולי, הפריצה עם "Girls Just Want to Have Fun " ו-"Time after Time" והאישיות הפרובוקטיבית והססגונית - כל אלה בדוקו נוסטלגי, בו סינדי לאופר מראה את הצבעים האמיתיים שלה.

פוליקר, הילד שבי

בסדרת מפגשים מתועדים, באופן פתוח ובאינטימיות נדירה ושוטפת, ללא זכר לגמגום, פוליקר, הזמר האהוב שחגג 70 לא מכבר, מעז לגלות. להביט אל חייו. זהו מבט פנימי ישיר, יפה וגדוש קבלה עצמית, כפי שלא נראה בעבר. באדיבות yes דוקו

פיאנופורטה

כישרונות ענק יש בשפע בתחרות הפסנתר ע"ש שופן (ה-מקפצה לקריירה בינלאומית). ביקור אינטימי מאחורי הקלעים מגלה את הפן האנושי, מכמיר הלב והמשעשע של צעירות וצעירים ברגעי המתח על סף הגשמת חלומותיהם. המוזיקה נפלאה.

צבע הדיו

ג'ייסון לוגאן הוא סוג של אלכימאי, היוצר דיו מקליפות עצים, אבנים, עשבים וחומרים טבעיים שהוא מלקט בכל העולם. הסרט מלווה אותו ואת לקוחותיו - יוצרים משובחים ובררניים - ומציג את המסורות העתיקות שמהן הוא שואב את השראתו.

קרא לי רקדן

על חלומות משלמים בזיעה, ומניש צ'והן מוכן להגיע אל קצה הסיבולת כדי להיות רקדן מקצועי. הנחישות מעוררת ההשראה של הצעיר הכריזמטי מביאה אותו צעד אחר צעד ממומבאי עד לתהילה.