השיבה מהפלנטה האחרת

סופר השואה קצטניק שמר בקנאות על פרטיותו, עד שנאלץ לחשוף את שמו במהלך משפט אייכמן, שם התמוטט על דוכן העדים לתדהמתו של הקהל. הסרט משרטט דיוקן של סופר שהחליט להתמודד עם טראומה באמצעות טיפולי LSD.

יומן תצפית

מסע בעקבות יומני התצפית של נער, עמית גפן, שהיה צפר. דרך סיפורו של עמית, הסרט חוקר את הדרך בה אנחנו מתבוננים בעולם והצורך שלנו לתעד אותו.

להציל את חיות הבית

סדרה תיעודית חדשה לכל המשפחה, על חיות ועל אנשים, העוקבת אחרי מערכות היחסים שבין חיות בית, משפחותיהן והטיפול המסור שהן מקבלות ע״י הצוות הרפואי בביה״ח הווטרינרי האוניברסיטאי בבית דגן.

סוף עונת האהבה

בגיל 75 הודיעה גאולה לבעלה אריק בן ה-77 שהיא נפרדת ממנו. קבלן שיפוצים הוזעק לבנות קיר וחילק את ביתם לשניים. מכאן מתחיל מסע משפחתי מצחיק, כואב ומפתיע, בניסיון להבין למה לקח להם 55 שנה להיפרד.

ענבל פרלמוטר - אם זה נגמר

ענבל פרלמוטר הפכה לאגדה עוד בחייה. היא פרצה לתודעה המקומית כסולנית להקת "המכשפות" שהביאה קול חדש במוזיקה, בתרבות ובפתיחות למיניות אחרת. דרך יומניה האישיים וקטעי ארכיון נדירים, הסרט מביא את סיפורה של דמות אייקונית ישראלית. באדיבות yes דוקו.

פוליקר, הילד שבי

בסדרת מפגשים מתועדים, באופן פתוח ובאינטימיות נדירה ושוטפת, ללא זכר לגמגום, פוליקר, הזמר האהוב שחגג 70 לא מכבר, מעז לגלות. להביט אל חייו. זהו מבט פנימי ישיר, יפה וגדוש קבלה עצמית, כפי שלא נראה בעבר. באדיבות yes דוקו