0, 60 דקות

סדרת רשת המביאה לקדמת הבמה דמויות יוצאות דופן מתוך הפסיפס של החברה בישראל, על מנת להציג כישרונות ייחודיים ותכונות שלא ניתן למצוא על המסך.
מטרת הסדרה לתת במה לאנשים בעלי כישרונות יוצאי דופן כמו אדם שאוכל קקטוסים, אישה שמדברת הפוך, אישה בעלת יכולת לתקשר עם בעלי חיים, אדם בעל ארבע אצבעות, הבחור הכי גבוה בארץ, נערה עם השיער הכי ארוך בארץ ועוד.
רוב המרואיינים המופיעים בסדרה מתגוררים מחוץ לגבולות המרכז, מראש פינה ועד אילת, וכך נחשפים הצופים לנופיה היפים של ארץ ישראל ולחוויית כלל החברה הישראלית.
הסדרה התמודדה בטקס פרסי הטלוויזיה לשנת 2022 וצברה למעלה מ-5 מיליון צפיות ברחבי הדיגיטל של כאן.
באדיבות חטיבת הדיגיטל של כאן 11

ענבר דמרי היא במאית, תסריטאית ועורכת וידאו, בת 33 נשואה לטל ואמא לאמה וים, גרה במושב חגור.

ענבר נולדה, גדלה והתחנכה בפוריה עלית - יישוב קהילתי שנמצא בעמק הירדן. למדה במגמת קולנוע בתיכון "בית ירח", שירתה ביחידה צבאית של משרד הביטחון ואת לימודי התואר הראשון שלה לתקשורת עשתה ב"מכללת עמק יזרעאל". עוד במהלך לימודי התואר שלה החלה לכתוב ולביים קליפים וסרטים קצרים, בניהם סרטון על סיפור אהבה במחאה החברתית בישראל לשנת 2011, שזכה בתחרות סרטים קצרים ב"פסטיבל שובר מסך" בתואר חביב הקהל ובמקום הראשון. ענבר עבדה כשנה במחלקת הדוברות של עיריית חיפה, ועם פתיחת התאגיד, הצטרפה לצוות ההקמה של חטיבת הדיגיטל של "כאן". בחטיבה החלה עבודתה כעורכת וידאו והשתלבה בבימוי וכתיבה של סרטונים רבים. ענבר יצרה את הסדרות "לא מאמינים", "מגזימות" ו"כאן אורייתא" שמשודרות בכאן.

יצחק (יצ) מנדל הוא כותב ומגיש בכאן דיגיטל, בן 30, תושב יפו.

יצחק נולד וגדל בירושלים. הוא בוגר תואר ראשון בפילוסופיה מהמרכז האקדמי שלם, וכיום עוסק בכתיבת תוכן. יצחק מגיש ומתחקר את סדרת הרשת 'לא מאמינים' בכאן דיגיטל.

הפקה: עומרי צוברי, יצחק מנדל
חברת הפקה: כאן תאגיד
עריכה: ענבר דמרי, יובל ניצן
צילום: רועי קייזרמן, מאור אלטרס
מוזיקה: אפידמיק סאונד